Pensionistja e lumtur që plotësoi ëndrrën e kamotshme, për të vozitur autobusin (Video)

22.03.2018 21:23
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Pensionistja e lumtur që plotësoi ëndrrën e kamotshme, për të vozitur autobusin (Video)

Patricia Newbury nga Bristoli i Anglisë, e ka përmbushur ëndrrën që ka pasur gjithmonë – të vozitë një autobus.

Pensionistja – që nuk ka dashur të tregojë moshën – është mësuar nga instruktori, që të voziste dhe të zinte kthesat, si dhe disa manovra tjera, transmeton Telegrafi.

Derisa ishte në poligonin e testimit, ajo ka buzëqeshur dhe shfaqej e lumtur, ndërsa kaloi me sukses të gjithë rutinën e paraparë.

Gjithmonë kishte menduar, se sa e kënaqshme do ishte puna si shofere autobusi – derisa ambicien e saj sekrete, nuk ia tregoi motrës. Kjo e fundit, kontaktoi me një kompani që merret me ligjërata për shoferët e rinj dhe kërkoi shërbimet e tyre, për një ‘kandidate të veçantë.

Në fakt, kjo ishte si dhuratë për ditëlindjen e Newbury, e cila tani mund të vizitojë poligonin sa herë të dojë dhe të bëjë xhiro duke vozitur vet autobusin. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ndihma e parë: Si të reagoni kur trupi i huaj ju ngelet në vesh

Ndihma e parë: Si të reagoni kur trupi i huaj ju ngelet në vesh

Vazhdojnë negociatat mes Interit dhe Bordeaux për Malcom

Vazhdojnë negociatat mes Interit dhe Bordeaux për Malcom

Geti feston ditëlindjen, Marina më romantike së kurrë!

Geti feston ditëlindjen, Marina më romantike së kurrë!

Retë e “çuditshme” filmohen në një liqen në Michigan (Video)

Retë e “çuditshme” filmohen në një liqen në Michigan (Video)

Apple ka një plan për të ndrequr shërbimin e hartave Apple Maps

Apple ka një plan për të ndrequr shërbimin e hartave Apple Maps

Zvicra nuk i pranon paratë e mbledhura me peticion për Xhakën e Shaqirin, propozon të dhurohen për një kauzë të mirë

Zvicra nuk i pranon paratë e mbledhura me peticion për Xhakën e Shaqirin, propozon të dhurohen për një kauzë të mirë

Ja pse aktoret e pornografisë janë “mashtrim” shihni fotot e tyre pa make-up

Ja pse aktoret e pornografisë janë “mashtrim” shihni fotot e tyre pa make-up

Pas 44 vitesh jetë bëhet me penis

Pas 44 vitesh jetë bëhet me penis

Xhaka refuzon të përgjigjet nëse do të festojë me shqiponjë ndaj Suedisë

Xhaka refuzon të përgjigjet nëse do të festojë me shqiponjë ndaj Suedisë

Lidhja e Tunës dhe Patrisit është: seks dhe fitnes

Lidhja e Tunës dhe Patrisit është: seks dhe fitnes

OnePlus 6 vjen në ngjyrë të kuqe

OnePlus 6 vjen në ngjyrë të kuqe

Elvana Gjata dhe Ledri Vula publikojnë 'Mike'

Elvana Gjata dhe Ledri Vula publikojnë 'Mike'

Momenti kur polici amerikan futet me urgjencë në veturë kur rrufeja godet tokën (Video)

Momenti kur polici amerikan futet me urgjencë në veturë kur rrufeja godet tokën (Video)

Pas një mungese të gjatë, Elvis Pupa rikthehet ashtu siç nuk e kishit menduar

Pas një mungese të gjatë, Elvis Pupa rikthehet ashtu siç nuk e kishit menduar

Chelsea dhe Roma në garë për shërbimet e Schmeichelit

Chelsea dhe Roma në garë për shërbimet e Schmeichelit

Dhimbja e veshëve: Si ta shmangni zhurmën në avion

Dhimbja e veshëve: Si ta shmangni zhurmën në avion