Pensionisti pyetet nëse ka frikë nga gripi, përgjigja e tij bëhet hit në internet (Video)

21.01.2019 19:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Pensionisti pyetet nëse ka frikë nga gripi, përgjigja e tij bëhet hit në internet (Video)

Pas Ministri i Shëndetësisë së Kroacisë, Milan Kujundzic, kishte kërkuar nga qytetarët që të shmangin ambientet e mbyllura, sidomos pensionistët në mënyrë që të shmangin virusin e gripit, komentet e një pensionisti në rrugët e Zagrebit kanë bërë xhiro në internet.

Në fakt, siç shkruajnë mediat, përcjell Telegrafi, pensionisti ishte pyetur njerëzit nëse frikësohen nga gripi, dhe një pensionist në një shesh të Zagrebit është bërë hit në internet.

“Nuk ekziston gripi,… 82 vjeç, kurrë i sëmurë, kurrë nuk kam vizituar mjekun. Këtë mbajeni mend të gjithë. Është për turp, pensionistët kanë shkatërruar shëndetin – jo më dhemb krahu, jo më dhemb këmba…”, ka thënë pensionisti.

si rezultat pensionisti është quajtur “legjenda e internetit”, dhe videoja me komentet e tij janë shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse

Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse

S’e ndalin skandalet, Loredana merr çmim të rëndësishëm në Gjermani

S’e ndalin skandalet, Loredana merr çmim të rëndësishëm në Gjermani

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë