Penelope Cruz 40 vjeçe, por rrezatuese

09.03.2015 11:26
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Penelope Cruz 40 vjeçe, por rrezatuese

Së fundmi ajo udhëtoi drejt Australisë, për të qenë pranë të shoqit, Javier Bardem, që është pjesë e serisë së pestë të filmit “Piratët e Karaibeve”.

Por në fundjavë Penelope Cruz ishte vetëm me fëmijët dhe dy miq. 40- vjeçarja rrezatonte.

penelope

penelope 2

penelope 1

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Bebe Rexha tregon se për çka e ngucnin në shkollë

Bebe Rexha tregon se për çka e ngucnin në shkollë

Drejtori i Fiores i befasuar nga talenti 22 vjeçar: Po vazhdoi kështu, i jap lejë të flasë me mbesën time

Drejtori i Fiores i befasuar nga talenti 22 vjeçar: Po vazhdoi kështu, i jap lejë të flasë me mbesën time

Bebe Rexha tërheq vëmendjen me veshjen e ngushtë

Bebe Rexha tërheq vëmendjen me veshjen e ngushtë

Jennifer Lopez vjen me një këngë të re

Jennifer Lopez vjen me një këngë të re

Demi i heq të gjitha dhe pozon e zhveshur

Demi i heq të gjitha dhe pozon e zhveshur

Kardashianët pretendente për të fituar çmim në këtë ceremoni

Kardashianët pretendente për të fituar çmim në këtë ceremoni

Ironia e liderit të grupit Troja: Nuk po muj me paramendu PDK ne protesta kunder qeverise me kange te Trojes & Jericho!

Ironia e liderit të grupit Troja: Nuk po muj me paramendu PDK ne protesta kunder qeverise me kange te Trojes & Jericho!

Eni Koçi zbulon titullin e këngës së re

Eni Koçi zbulon titullin e këngës së re

Grimeri shqiptar: Para dy dekadash prindërit e mi pastronin zyra, tani janë të miat

Grimeri shqiptar: Para dy dekadash prindërit e mi pastronin zyra, tani janë të miat

Me këtë video, Enca iu uron fansave një muaj të mbarë

Me këtë video, Enca iu uron fansave një muaj të mbarë

Rihanna dëshmon edhe një herë linjat e saj

Rihanna dëshmon edhe një herë linjat e saj

Mbretëresha e ‘pëlqen’ Meghan Markle

Mbretëresha e ‘pëlqen’ Meghan Markle

Rihanna dukej mahnitëse në shfaqjen e “Savage X Fenty”

Rihanna dukej mahnitëse në shfaqjen e “Savage X Fenty”

Enca shfaqet provokative në paraqitjen e fundit

Enca shfaqet provokative në paraqitjen e fundit

Jennifer Lopez ‘çmend’ pushuesit me këtë foto nga pushimet

Jennifer Lopez ‘çmend’ pushuesit me këtë foto nga pushimet

Ngjyra e lëkurës e shndërroi në yllin e mediave sociale! (Foto)

Ngjyra e lëkurës e shndërroi në yllin e mediave sociale! (Foto)