Peja me “Pistë Patinazhi” (Foto)

07.01.2017 23:59
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Peja me “Pistë Patinazhi” (Foto)

Reshjet e mëdha të borës po shkaktojnë shumë probleme për komunat e Kosovës.

Qytetarët e Komunës së Pejës, falë borës por edhe moskujdesit të autoriteteve kompetente, tashmë kanë “pistë patinazhi”, transmeton Gazeta Express.

Në një fotografi e postuar në rrjetet sociale, shihet se si qendra e Pejës nuk është pastruar nga bora. Madje, akulli i krijuar ngjanë në një pistë patinazhi./Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për kameraman/e dhe fotograf/e
artikull i sponzorizuar


“Mjeku valltar” popullarizohet në internet, vallëzon me shtatzënat për t’ua lehtësuar lindjet (Video)

“Mjeku valltar” popullarizohet në internet, vallëzon me shtatzënat për t’ua lehtësuar lindjet (Video)

Vonesa në katër linja hekurudhore të Londrës, shkaku i një telefoni të rënë në hekurudhë (Video)

Vonesa në katër linja hekurudhore të Londrës, shkaku i një telefoni të rënë në hekurudhë (Video)

Vladimir Putin sfidon veten, futet i zhveshur në ujin shumë të ftohtë (Video)

Vladimir Putin sfidon veten, futet i zhveshur në ujin shumë të ftohtë (Video)

Terrorizoi miqtë duke ua vendosur në shtrat një gjarpër, një krokodil, por edhe një luan – shihni reagimet e tyre (Video)

Terrorizoi miqtë duke ua vendosur në shtrat një gjarpër, një krokodil, por edhe një luan – shihni reagimet e tyre (Video)

Babai e pësoi keq teksa po e luhaste fëmijën mbi fytyrë (Video)

Babai e pësoi keq teksa po e luhaste fëmijën mbi fytyrë (Video)

Bëhet kinse po i fotografon, befason familjarët duke treguar se është shtatzënë (Video)

Bëhet kinse po i fotografon, befason familjarët duke treguar se është shtatzënë (Video)

Pamje të tilla, me siguri nuk keni parë: Gomari “futet” përmes çatisë së shtëpisë së një familjeje në Brazil (Video)

Pamje të tilla, me siguri nuk keni parë: Gomari “futet” përmes çatisë së shtëpisë së një familjeje në Brazil (Video)

Këso lloj dhuratash nuk do të donte asnjë femër t’i pranonte nga partneri (Foto)

Këso lloj dhuratash nuk do të donte asnjë femër t’i pranonte nga partneri (Foto)

Nusja hutoi dasmorët me zhveshjen dhe vallëzimin, nën ritmin e këngës së Bebe Rexhës (Video)

Nusja hutoi dasmorët me zhveshjen dhe vallëzimin, nën ritmin e këngës së Bebe Rexhës (Video)

Takoi vëllain e porsalindur, veprimi i dyvjeçarit është mbresëlënës (Video)

Takoi vëllain e porsalindur, veprimi i dyvjeçarit është mbresëlënës (Video)

Fasada e ndërtesës shndërrohet në ekran gjigant, për të shënuar 40-vjetorin e video-lojës (Video)

Fasada e ndërtesës shndërrohet në ekran gjigant, për të shënuar 40-vjetorin e video-lojës (Video)

Godasin sërish “gjenitë” shqiptarë – me këto “ide brilante” do të qeshni me lot! (Foto)

Godasin sërish “gjenitë” shqiptarë – me këto “ide brilante” do të qeshni me lot! (Foto)

I bëri një fotografi peizazhit, më vonë e kuptoi se kishte fotografuar edhe një person duke kërcyer (Foto)

I bëri një fotografi peizazhit, më vonë e kuptoi se kishte fotografuar edhe një person duke kërcyer (Foto)

Përpjekjet qesharaket të babait me të birin, teksa mundohen ta kapin një mi (Video)

Përpjekjet qesharaket të babait me të birin, teksa mundohen ta kapin një mi (Video)

Të gjithë mendonin se po lutej në kishë, në karrigen e foshnjës kishte fshehur telefonin – po shikonte ndeshjen Liverpool-Man City (Video)

Të gjithë mendonin se po lutej në kishë, në karrigen e foshnjës kishte fshehur telefonin – po shikonte ndeshjen Liverpool-Man City (Video)

Modifikimet dhe “shpikjet” që ju nxjerrin nga situatat e vështira (Foto)

Modifikimet dhe “shpikjet” që ju nxjerrin nga situatat e vështira (Foto)