Paulo Dybala ka 270 fanella të koleksionuara – më të pëlqyerat janë të Messit, Ronaldos dhe Pogbas

27.02.2019 05:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Paulo Dybala ka 270 fanella të koleksionuara – më të pëlqyerat janë të Messit, Ronaldos dhe Pogbas

Sulmuesi i Juventus, Paulo Dybala, e ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet koleksion i tij i fanellave. 

Ai ka mbledhur në total 270 fanella, nga ndeshjet që i ka zhvilluar, duke i ndërruar me kundërshtarët.

Por për të dy janë të veçanta.  Mes të preferuarave të tij janë ato të Leo Messit dhe Cristiano Ronaldos.

“I ruaj me kujdes këto dyja të Messit dhe Ronaldos. I vendos gjithmonë bashkë, sepse kur i shikoj më kujtojnë sa me fat jam që mund të luaj me të dy”.

Një tjetër fanellë e veçantë për Dybalan është edhe ajo e ish-shokut të ekipit Juventusi, Paul Pogba.

Me të fanellën e ka ndërruar në ndeshjet e fundit që Juvenusit i zhvilloi ndaj Manchester United.

“Jemi shumë miq dhe flasim çdo ditë. Më ka ndihmuar shumë”, tregon Dybala në videon e publikuar nga Otro./Telegrafi/


Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje

Miss Serbia çmend të gjithë: Këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës në emision (Video)

Miss Serbia çmend të gjithë: Këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës në emision (Video)