Pasion apo çmenduri? Varet në rreth 200 metra lartësi, duke përdorur vetëm njërën dorë të tij! (Video)

25.02.2019 23:19
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Pasion apo çmenduri? Varet në rreth 200 metra lartësi, duke përdorur vetëm njërën dorë të tij! (Video)

Ky është momenti kur një person shfaqet duke bërë “stërvitje të çmendura” ndërsa varet në rreth 200 metra lartësi, nga një ndërtesë e lartë – madje duke përdorur vetëm njërën dorë të tij.

Në pamjet e publikuara, shkruajnë mediat britanike, përcjell Telegrafi, të filmuara në Stratford të Londrës, Elvis Bogdanovs, i cili ka bërë gjëra të tilla, ndonëse jo në këtë nivel, edhe në të kaluarën, është parë për herë të parë një gjë të tillë.

Me trafikun që lëvizë poshtë tij, ai shihet duke qeshur, derisa tërheq veten mbi ndërtesë dhe i sigurtë.

Elvis, nga Aberdeenshire, Skocia, ishte për herë të parë në vëmendjen e publikut, kur ai hipi në një vinç afër qytetit të tij në vitin 2017.

Ai ka thënë: “Nëse njerëzit pinë alkool, ata janë po aq të këqij sa unë”.

“Unë e bëj sepse është pasioni im. Gjithkush ka pasionet e tij, kështu që nëse ata janë vërtet të lidhur me pasionin e tyre, ata mund të kuptojnë pse unë e bëj këtë”. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve