Pasi e ndalin në rrugë ia grabisin kuletën me 130 euro

12.12.2019 12:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Pasi e ndalin në rrugë ia grabisin kuletën me 130 euro

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka raportuar se derisa ishte duke lëvizur në drejtim të shtëpisë së tij është ndalur nga dy të dyshuar të maskuar dhe të njëjtit ia kishin marrë nga xhepi kuletën me para rreth 130 euro si dhe dokumentet personale.

Rasti ka ndodhur në fshatin Besi të Prishtinës, të mërkurën rreth orës 21:50.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori kujdestar. Rasti duke u hetuar nga njësitë relavante.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Nesër mbahet seanca e Nasim Haradinajt në Speciale

Nesër mbahet seanca e Nasim Haradinajt në Speciale

Dy shenja të besueshme për të dalluar koronavirusin nga gripi ose ftohja

Dy shenja të besueshme për të dalluar koronavirusin nga gripi ose ftohja

Mali i Zi miraton ligjin për simbolet kombëtare

Mali i Zi miraton ligjin për simbolet kombëtare

Richard Grenell: Administrata Obama injoroi çështjen Kosovë – Serbi

Richard Grenell: Administrata Obama injoroi çështjen Kosovë – Serbi

Haradinaj-Stublla takon ambasadorin e ri zviceran Kolly

Haradinaj-Stublla takon ambasadorin e ri zviceran Kolly

​Nitaj: A ekziston dikush nga Specialja që është përfshirë në skandalin e dosjeve?

​Nitaj: A ekziston dikush nga Specialja që është përfshirë në skandalin e dosjeve?

Cakaj kërkon nga Presidenca gjermane të ndikojë për heqjen e vizave

Cakaj kërkon nga Presidenca gjermane të ndikojë për heqjen e vizave

Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik të Tiranës infektohet me koronavirus

Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik të Tiranës infektohet me koronavirus

​Ambasadori Cufaj refuzon të dëshmojë me detaje në lidhje me rastin e Agon Musliut

​Ambasadori Cufaj refuzon të dëshmojë me detaje në lidhje me rastin e Agon Musliut

Tërheqja e 10% nga Trusti, PDK inicion plotësim-ndryshimin e Ligjit për Fondet Pensionale

Tërheqja e 10% nga Trusti, PDK inicion plotësim-ndryshimin e Ligjit për Fondet Pensionale

Avokati i Salih Mustafës paralajmëron mocione kundër Gjykatës Speciale

Avokati i Salih Mustafës paralajmëron mocione kundër Gjykatës Speciale

Bizneset: Qeveria e Maqedonisë së V. pjesërisht ka përfillur kërkesat

Bizneset: Qeveria e Maqedonisë së V. pjesërisht ka përfillur kërkesat

Deputetja e PDK’së me kritika për Osmanin: Vendi ku u mblodhën lule për 1133 fëmijët e vrarë në luftë, në gjendje të mjerueshme

Deputetja e PDK’së me kritika për Osmanin: Vendi ku u mblodhën lule për 1133 fëmijët e vrarë në luftë, në gjendje të mjerueshme

BE financon 35.5 milionë për hekurudhën Tiranë-Durrës

BE financon 35.5 milionë për hekurudhën Tiranë-Durrës

1 muaj paraburgim për 21 vjeçarin që dyshohet se dhunoi një të mitur në Gjilan

1 muaj paraburgim për 21 vjeçarin që dyshohet se dhunoi një të mitur në Gjilan

Abrashi e ambasadori italian flasin për integrimin në BE

Abrashi e ambasadori italian flasin për integrimin në BE