Pas erës së fortë, bien tendat tek Hotel Grandi në Prishtinë

04.07.2018 17:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Pas erës së fortë, bien tendat tek Hotel Grandi në Prishtinë

Një erë e fortë ka rënë në Prishtinë pas temperaturave të nxehta shumë të nxehta gjatë ditës së sotme, me ç’rast ka bërë disa dëmtime në kryeqytet.

Tendat tek Hotel Grand në sheshin Zahir Pajazati kanë rënë.

Nuk ka të lënduar. Zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes, njofton Klan Kosova.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Pas erës së fortë, bien tendat tek Hotel Grandi në Prishtinë

Pas erës së fortë, bien tendat tek Hotel Grandi në Prishtinë

Vrasja për borxh dënohet me 22 vjet e gjysmë burg

Vrasja për borxh dënohet me 22 vjet e gjysmë burg

Zyra e BE-së thirrje deputetëve: Kujdes para se ta votoni projektligjin

Zyra e BE-së thirrje deputetëve: Kujdes para se ta votoni projektligjin

Jevtiq: Konflikti i ngrirë s`është në interes të serbëve në Kosovë

Jevtiq: Konflikti i ngrirë s`është në interes të serbëve në Kosovë

100 seanca dështojnë të mbahen si pasojë e grevës së punëtorëve në Gjykatën Themelore në Prishtinë

100 seanca dështojnë të mbahen si pasojë e grevës së punëtorëve në Gjykatën Themelore në Prishtinë

Haradinaj nesër në interpelancë për 53 milionëshin që ja dha ‘Bechtel Enka-s’

Haradinaj nesër në interpelancë për 53 milionëshin që ja dha ‘Bechtel Enka-s’

Gjilani shënon 242-vjetorin e Pavarësisë së ShBA’ve

Gjilani shënon 242-vjetorin e Pavarësisë së ShBA’ve

Arsyet zyrtare të suspendimit të zyrtares së MASHT-it që u kap duke vjedhur në Belgjikë (Dokument)

Arsyet zyrtare të suspendimit të zyrtares së MASHT-it që u kap duke vjedhur në Belgjikë (Dokument)

Kërkohet marrja e masave që të ulet numri i vdekjeve në punë

Kërkohet marrja e masave që të ulet numri i vdekjeve në punë

22 vjet e gjysmë burg për Kreshnik Halitin që vitin e kaluar vrau mizorisht në Pejë Mentor Zekën

22 vjet e gjysmë burg për Kreshnik Halitin që vitin e kaluar vrau mizorisht në Pejë Mentor Zekën

Padi penale për keqpërdorimet në projektin “Shkupi 2014”

Padi penale për keqpërdorimet në projektin “Shkupi 2014”

Ministri Gashi: Projekti i Palestrës Sportive në Samadrexhë të Vushtrrisë  do të përfundoj brenda këtij viti

Ministri Gashi: Projekti i Palestrës Sportive në Samadrexhë të Vushtrrisë do të përfundoj brenda këtij viti

Në Republikën e Kosovës ulet numri i aksidenteve në trafik

Në Republikën e Kosovës ulet numri i aksidenteve në trafik

Punëtorët e Postës pa paga, fajësojnë qeverinë për krizën

Punëtorët e Postës pa paga, fajësojnë qeverinë për krizën

Thaçi priti në takim lamtumirës ambasadorin e Suedisë

Thaçi priti në takim lamtumirës ambasadorin e Suedisë

Mjekët nga Australia dhe Kosova nisin në QKUK operimet për 27 fëmijë

Mjekët nga Australia dhe Kosova nisin në QKUK operimet për 27 fëmijë