Pas Albanit, ky është reperi tjetër shqiptar që është ‘zhveshur’

30.01.2019 17:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Pas Albanit, ky është reperi tjetër shqiptar që është ‘zhveshur’

Ditë më parë, artisti, Alban Ramosaj ka befasuar të gjithë teksa u shfaq komplet i zhveshur në një foto të publikuar në Instagram.

E pas asaj foto të shumëpërfolur, Ramosaj nuk u ndalë pasi solli edhe disa të tjera të tilla, shkruan lajmi.net.

Duket se përveç, Albanit, foto të zhveshura në pjesën e sipërme mund të shihni edhe nga reperi, Trim Jetullahu.

Ky i fundit, në llogarinë e tij personale, Instagram solli disa imazhe gjersa shfaqet duke u relaksuar në pishinë dhe në njërërin prej tyre ju fton të pini çaj me të.

“A don najkush qaj”, ka shkruar ai.

Sido që të jetë, artistët pëlqehen në masë të madhe edhe për pamjen fizike e po ashtu edhe për muzikën që bëjnë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Chelsea 5-0 Huddersfield, notat e lojtarëve

Chelsea 5-0 Huddersfield, notat e lojtarëve

Faton Isufi, po shquhet si njëri nga këngëtarët që ia thotë këngës me plot ritmin e zemrës

Faton Isufi, po shquhet si njëri nga këngëtarët që ia thotë këngës me plot ritmin e zemrës

Njihuni me modelin buxhetor të Galaxy S10

Njihuni me modelin buxhetor të Galaxy S10

Si ta njohim, kuptojmë dhe si t’i mbijetoni një personi negativ

Si ta njohim, kuptojmë dhe si t’i mbijetoni një personi negativ

Rigjallërohen kafshët e egra në Çernobilin e shkatërruar (Foto)

Rigjallërohen kafshët e egra në Çernobilin e shkatërruar (Foto)

Barcelona – Valencia, formacionet zyrtare të derbit të javës në La Liga

Barcelona – Valencia, formacionet zyrtare të derbit të javës në La Liga

Spalletti: Gjendja nuk është katastrofike, tifozët duhet ta falin Perisicin

Spalletti: Gjendja nuk është katastrofike, tifozët duhet ta falin Perisicin

FBK dhe KB Rahoveci shpresojnë se arena “Mizahir Isma” do të jetë gati për Final 8 të Kupës së Kosovës

FBK dhe KB Rahoveci shpresojnë se arena “Mizahir Isma” do të jetë gati për Final 8 të Kupës së Kosovës

Bayer Leverkusen – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Bayer Leverkusen – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Kërcimet me litarin elastik, prej oxhakut të lartë afro 100 metra (Video)

Kërcimet me litarin elastik, prej oxhakut të lartë afro 100 metra (Video)

A është ngrënia e mëngjesit gjithmonë shprehi e shëndetshme

A është ngrënia e mëngjesit gjithmonë shprehi e shëndetshme

Një kompani e padëgjuar prodhon telefonë me bateri monstruoze

Një kompani e padëgjuar prodhon telefonë me bateri monstruoze

Kalendari i vështirë i Barcelonës dhe Realit që mund ta përcaktojë sezonin e tyre

Kalendari i vështirë i Barcelonës dhe Realit që mund ta përcaktojë sezonin e tyre

Suarez: Luftojmë për tripletën

Suarez: Luftojmë për tripletën

Moratti: Interi nuk duhet ta shkarkojë Spallettin

Moratti: Interi nuk duhet ta shkarkojë Spallettin

Ushqimet ‘e rrezikshme’ që nuk duhen konsumuar asnjëherë në mëngjes

Ushqimet ‘e rrezikshme’ që nuk duhen konsumuar asnjëherë në mëngjes