Pas 44 vitesh jetë bëhet me penis

03.07.2018 06:35
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Pas 44 vitesh jetë bëhet me penis

Kështu ky 44-vjeçar nga Mançesteri jetoi pa pasur marrëdhënie seksuale gjatë tërë jetës. Është fshehur, duke u munduar të shmang kontaktet fizike, dhe madje në një moment kishte menduar vetëvrasjen

Megjithatë, agonisë së tij së shpejti do të vjen fundi, mjekët pretendojnë se do të arrijnë të kryejnë rekonstruksionin e organit gjenital funksional. Andrew, tash e sa vite është duke u përgatitur për këtë ndërhyrje kirurgjikale.

Shpenzimet e penisit “bionik” arrijnë shumën marramendëse prej 50 mijë funteve, kurse kirurgët e spitalit në Londër fillimisht i kanë hequr lëkurën, muskujt dhe nervat dhe një pjesë te venës nga këmba, për të krijuar organin gjenital.

Ata madje i kanë krijuar pompën e veçantë që i mundëson përjetimin e ereksionit që gjendet afër testikujve, ndërkaq afër barkut gjendet edhe një qese me lëngje që mbushin testikujt.

Pas këtij intervenimi kirurgjik, ai pritet që për herë të parë të bëjë seks me të dashurën Fedra Fabian me të cilën është në lidhje për shumë vite.

“Jam shumë i emocionuar. I kam kaluar 44 vite pa organin gjenital, dhe jam ballafaquar me sfidat se pse nuk po mund të bëjë seks. Jam i sigurt se do të më duhet pak kohë derisa të ngritem sërish në këmbë për të ecur”, ka deklaruar Andreë për Daily Mail.

Ai shtoi se po ndihet ndryshe i vetëdijshëm se në trupin e tij gjendet një lloj “roboti”.

“Tani po ndihem gjysmë njeri, gjysmë robot. Madje do të mund të përjetoj ereksionin edhe kur jam i dehur”, ka shtuar duke u tallur paksa derisa qëndronte i shtrirë në dhomën e spitalit.

Pranë tij gjithmonë qëndron e dashura e tij, e cila gjatë këtyre viteve e ka dashuruar marrëzisht pavarësisht se lidhja e tyre ishte platonike. 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Notat e lojtarëve, Barcelona 4-0 PSV: Messi i jashtëzakonshëm, nota 10

Notat e lojtarëve, Barcelona 4-0 PSV: Messi i jashtëzakonshëm, nota 10

Ilustrimi fshehë shtatë bufallo, gjetja e tyre brenda 30 sekondave nuk po del të jetë e lehtë (Foto)

Ilustrimi fshehë shtatë bufallo, gjetja e tyre brenda 30 sekondave nuk po del të jetë e lehtë (Foto)

Vjosa Emini dhe Hekuran Krasniqi, sjellin projektin e madh muzikor “Hajde një natë(VIDEO)

Vjosa Emini dhe Hekuran Krasniqi, sjellin projektin e madh muzikor “Hajde një natë(VIDEO)

Zhbllokohet sfida Inter-Tottenham, shënon Eriksen

Zhbllokohet sfida Inter-Tottenham, shënon Eriksen

Nusja refuzon ta puth dhëndrin në prezencë të babait (Video)

Nusja refuzon ta puth dhëndrin në prezencë të babait (Video)

Era Istrefi bën jetë luksoze, ja blerja e radhës

Era Istrefi bën jetë luksoze, ja blerja e radhës

Luana pozon më ndryshe se gjithmonë

Luana pozon më ndryshe se gjithmonë

Drake thyen rekord në top listën e Billboard Hot 100

Drake thyen rekord në top listën e Billboard Hot 100

Mësoi vet t’i binte kitarës, 11-vjeçari mahnitë me përfomancën në rrugë (Video)

Mësoi vet t’i binte kitarës, 11-vjeçari mahnitë me përfomancën në rrugë (Video)

U akuzua për fjalë raciste ndaj Douglas Costas, reagon Di Francesco: Nuk jam racist, dua respekt

U akuzua për fjalë raciste ndaj Douglas Costas, reagon Di Francesco: Nuk jam racist, dua respekt

Kendall Jenner del në rrugë pa sytjena

Kendall Jenner del në rrugë pa sytjena

Valltarët profesionistë me rutinë speciale në ditën e dasmës së tyre (Video)

Valltarët profesionistë me rutinë speciale në ditën e dasmës së tyre (Video)

Ernesto Valverde ka kohë deri në mars që të vendos për të ardhmen e tij

Ernesto Valverde ka kohë deri në mars që të vendos për të ardhmen e tij

Anastasia Kvitko me poza të reja në bikini, ia kalon Kim-it

Anastasia Kvitko me poza të reja në bikini, ia kalon Kim-it

Tërheq vëmendjen me këtë veshje, Bleona paralajmëron edhe diçka të re

Tërheq vëmendjen me këtë veshje, Bleona paralajmëron edhe diçka të re

Pjesëmarrësit e festivalit befasohen me “byrekun hamburger”, thonë se është më i mirë se ai me djathë (Foto)

Pjesëmarrësit e festivalit befasohen me “byrekun hamburger”, thonë se është më i mirë se ai me djathë (Foto)