Partizani humb me rezultat minimal nga Maribori

12.07.2018 20:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Partizani humb me rezultat minimal nga Maribori

Partizani i Tiranës e ka nisur me humbje aventurën evropiane.

Skuadra nga kryeqyteti shqiptar u përball me gjigantin Slloven, Maribor në Selman Stërmasi.

Sllovenët arritën fitore minimale me rezultat 1-0.

Golin e vetëm në këtë takim për mysafirët e shënoi Bjade në minutën e 50-të.

Skuadra e trajnerit Skënder Gega pati paraqitje dinjitoze ndaj rivalëve slloven.

Partizani tentoi të reagonte por Bardhi i ardhur në fushë nga stoli humbi një shans të mirë.

Kësisoj në Selman Stërmasi përfundoi gjithçka me rezultatin 0-1 me Partizanin që do të tentojë të bëjë të pamundurën të mundur pas një jave në Slloveni. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Nuk e dinim këtë hobi të Valbona Selimllarit!

Nuk e dinim këtë hobi të Valbona Selimllarit!

Partizani humb me rezultat minimal nga Maribori

Partizani humb me rezultat minimal nga Maribori

Teshtima është shkaktare e mbi dy milion përplasjeve me vetura

Teshtima është shkaktare e mbi dy milion përplasjeve me vetura

Tërmeti i Meksikës çon në zbulimin e tempullit të lashtë (Foto)

Tërmeti i Meksikës çon në zbulimin e tempullit të lashtë (Foto)

Apple nuk shet me MacBook Pro 2015

Apple nuk shet me MacBook Pro 2015

3 vjeçari ‘ngacmon’ Meghan Markle, Princi Harry e kap mat dhe ja si reagon

3 vjeçari ‘ngacmon’ Meghan Markle, Princi Harry e kap mat dhe ja si reagon

Luftëtari pëson humbje të rëndë nga Ventspilis

Luftëtari pëson humbje të rëndë nga Ventspilis

Ami na tregon pak nga ditët me Sian!

Ami na tregon pak nga ditët me Sian!

Conte shkarkohet nga Chelsea

Conte shkarkohet nga Chelsea

Kujdes! Heqja e qimeve nga hunda mund të na lë të vdekur në vend

Kujdes! Heqja e qimeve nga hunda mund të na lë të vdekur në vend

GoPro ka shitur 30 milion kamera Hero

GoPro ka shitur 30 milion kamera Hero

Era Istrefi niset në Rusi, e gatshme për të përformuar në finalen e Botërorit

Era Istrefi niset në Rusi, e gatshme për të përformuar në finalen e Botërorit

Ronaldo ka arsye të mëdha që të shkëlqejë te Juventusit, 10 rekordet që CR7 do t’i ndjek me fanellën bardhezi

Ronaldo ka arsye të mëdha që të shkëlqejë te Juventusit, 10 rekordet që CR7 do t’i ndjek me fanellën bardhezi

Emily, poza tejet joshëse në Instagram

Emily, poza tejet joshëse në Instagram

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

Në Rusi, përveç Eres, në finalen e Kampionatit performon edhe këngëtarja e njohur shqiptare

Vjen gëzimi i shumëpritur për Xhensilën dhe Bes Kallakun

Vjen gëzimi i shumëpritur për Xhensilën dhe Bes Kallakun