Parashikimi i motit për sot

12.07.2020 08:27
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Parashikimi i motit për sot

Sot do të merr mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet parashihen të lëvizin ndërmjet 25-27 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga veriperëndimi e lehtë deri mesatare.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


​Haradinaj: Mos miratimi i buxhetit do të shkaktojë krizë në kohë pandemie

​Haradinaj: Mos miratimi i buxhetit do të shkaktojë krizë në kohë pandemie

A do të ndryshojë ora policore dhe masat, Hoti paralajmëron mbledhje në fundjavë

A do të ndryshojë ora policore dhe masat, Hoti paralajmëron mbledhje në fundjavë

Kurti thirrje Evropës të dënojë Serbinë për gjenocidin e kryer në Kosovë

Kurti thirrje Evropës të dënojë Serbinë për gjenocidin e kryer në Kosovë

​Haradinaj-Stublla takohet me komandantin e KFOR-it, gjeneralmajorin Federici

​Haradinaj-Stublla takohet me komandantin e KFOR-it, gjeneralmajorin Federici

Vdekja në Prizren nga shpërthimi i bombolës së oksigjenit, rrëfehen familjarët

Vdekja në Prizren nga shpërthimi i bombolës së oksigjenit, rrëfehen familjarët

​Haxhiu: Hoti po e shkatërron secilën nismë të mirë të Qeverisë Kurti

​Haxhiu: Hoti po e shkatërron secilën nismë të mirë të Qeverisë Kurti

​OBSH: Ne nuk parashikojmë që vendet të kenë vaksinim të detyrueshëm

​OBSH: Ne nuk parashikojmë që vendet të kenë vaksinim të detyrueshëm

​Jashari reagon ndaj vizitës së Petkoviq në Skenderaj: Qeveria Hoti nuk më njoftoi

​Jashari reagon ndaj vizitës së Petkoviq në Skenderaj: Qeveria Hoti nuk më njoftoi

Maqedonia e Veriut, pak gjasa që të fitojë kornizën negociuese me BE-në

Maqedonia e Veriut, pak gjasa që të fitojë kornizën negociuese me BE-në

Selimi diskuton për Ligjin për Mbrojtje nga Dhuna në Familje

Selimi diskuton për Ligjin për Mbrojtje nga Dhuna në Familje

Hoti për raportin e Parlamentit Evropian: I ndërtuar mbi teori konspirative

Hoti për raportin e Parlamentit Evropian: I ndërtuar mbi teori konspirative

Ahmeti: Besojmë se nesër nis aplikimi online për paratë që do t’u ndahen të infektuarve me COVID-19

Ahmeti: Besojmë se nesër nis aplikimi online për paratë që do t’u ndahen të infektuarve me COVID-19

14 të vdekur dhe 519 raste të reja me COVID-19

14 të vdekur dhe 519 raste të reja me COVID-19

​Zemaj nënshkruan aplikimin zyrtar për sigurimin e vaksinës kundër COVID-19

​Zemaj nënshkruan aplikimin zyrtar për sigurimin e vaksinës kundër COVID-19

​Kryesia e Kuvendit vendos për seancën e radhës

​Kryesia e Kuvendit vendos për seancën e radhës

Zvicra në këtë muaj nis vaksinimin e qytetarëve kundër koronavirusit

Zvicra në këtë muaj nis vaksinimin e qytetarëve kundër koronavirusit