Ofertë Speciale për reklamim gjatë “Fushatës Zgjedhore” në Infosot.com

20.09.2019 00:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ofertë Speciale për reklamim gjatë “Fushatës Zgjedhore” në Infosot.com

Ofertë Speciale për reklamim gjatë ‘Fushatës Zgjedhore’ në Infosot.com.

Portali www.infosot.com prezanton ofertë reklamim gjatë “Fushatës Zgjedhore” të zgjedhjeve nacionale që do të mbahen me 6 tetor të këtij viti.

Oferta e dizajnuar nga ne do tu mundësojë partive politike, dhe kandidatëve të tyre për deputet/e t’i prezantojnë aktivitetet e tyre elektorale.

Për më shumë informata kontaktoni në tel. +383 49 323 333 / +383 49 383 333
E: marketing@infosot.com

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Konjufca: VV është e para, qeverinë e bëjmë me LDK-në

Konjufca: VV është e para, qeverinë e bëjmë me LDK-në

Abelard Tahiri shpall fitoren nga zyrat e PDK-së

Abelard Tahiri shpall fitoren nga zyrat e PDK-së

LDK: Aktivistë të PDK-së sulmuan fizikisht arsimtarin e shkollës në Kçiq të Madh

LDK: Aktivistë të PDK-së sulmuan fizikisht arsimtarin e shkollës në Kçiq të Madh

Voton Lutfi Haziri, apelon qytetarët që t’i shfrytëzojnë orët e mbetura për votim

Voton Lutfi Haziri, apelon qytetarët që t’i shfrytëzojnë orët e mbetura për votim

Selimi nga AAK-PSD: Dalja e qytetarëve në votime e kënaqshme

Selimi nga AAK-PSD: Dalja e qytetarëve në votime e kënaqshme

Arrestimi i dytë i militaëve të Vetëvendosje për blerje të votave në Prizren

Arrestimi i dytë i militaëve të Vetëvendosje për blerje të votave në Prizren

Levizja Vetëvendosje po blen vota në Prizren

Levizja Vetëvendosje po blen vota në Prizren

Vjosa Osmani thërret qytetarët që të votojnë dhe të bëhen pjesë e vendimit historik

Vjosa Osmani thërret qytetarët që të votojnë dhe të bëhen pjesë e vendimit historik

Veseli: I kam dëgjuar qytetarët, e di çfarë i duhetKosovës

Veseli: I kam dëgjuar qytetarët, e di çfarë i duhetKosovës

Kështu e përmbylli Lëvizja Vetëvendosje fushatën në Prishtinë

Kështu e përmbylli Lëvizja Vetëvendosje fushatën në Prishtinë

Kadri Veseli paralajmëron fitoren e PDK-së nga tubimi në Vushtrri

Kadri Veseli paralajmëron fitoren e PDK-së nga tubimi në Vushtrri

Mijëra rugovistë në Dardani, vuloset fitorja e madhe e Vjosës ekipit të uniteti të LDK

Mijëra rugovistë në Dardani, vuloset fitorja e madhe e Vjosës ekipit të uniteti të LDK

LDK e Gjilanit garanton angazhim maksimal për përmirësimin e pozitës së shërbyesve civil

LDK e Gjilanit garanton angazhim maksimal për përmirësimin e pozitës së shërbyesve civil

Faton Bislimi i LDK-së merr mbështetje nga shqiptarët në Amerikë

Faton Bislimi i LDK-së merr mbështetje nga shqiptarët në Amerikë

Migjen Kelmendi në Gjakovë: Krejt bashkë e ndamë gëzimin se këshilltari i Trump ka me qenë të Martën në tubimin e PDK’s (foto)

Migjen Kelmendi në Gjakovë: Krejt bashkë e ndamë gëzimin se këshilltari i Trump ka me qenë të Martën në tubimin e PDK’s (foto)

Qindra aktivistë të Cernicës efshatrave përreth mirëpresin pesëshen e LDK’së

Qindra aktivistë të Cernicës efshatrave përreth mirëpresin pesëshen e LDK’së