Nxënësi i klasës së parë në Fushë Kosovë, i dedikon mësueses një video emocionuese

21.05.2020 17:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Nxënësi i klasës së parë në Fushë Kosovë, i dedikon mësueses një video emocionuese

Nxënësi i klasës së parë në shkollën fillore dhe të mesme të ulët ‘Daut Bogujevci’ në Fushë Kosovë, Erdi Sopjani, ka realizuar me ndihmën e prindërve një video emocionuese kushtuar mësueses së tij, Haxhere Vitija Reçica.

Përmes kësaj video me skenar të nënes së tij, Sebahate Sopjanit, Erdi i vogël ka shfaqur mungesën që ndjen për shoqërinë e klasës, shkollën dhe mësuesen në veçanti.

Mësuesja e Erdit, Haxhere Vitija Reçica, në një prononcim për Portali.info, ka thënë se është ndjerë tejet e emocionuar kur e ka parë videon.

“Jam ndjerë shumë mirë kur e kam parë por në të njëjtën kohë jam mërzitur sa që më kanë rrjedhur lotët. Ka qenë emocion i papërshkruar dhe ndjenja të përziera”, ka thënë mësuesja.

Në fund, ajo ka thënë se iu uron shëndet të gjithë nxënësve në radhë të parë, ndërsa e ka falënderuar në veçanti Erdin e vogël për idenë e tij, duke thënë se në këtë situatë të cilën ndodhemi është zbuluar edhe një talent i tij. /PORTALI.info

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Efektet e lëngut të patates

Efektet e lëngut të patates

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Gjykata në Gjermani: Volkswagen të dëmshpërblejë klientët

Gjykata në Gjermani: Volkswagen të dëmshpërblejë klientët

Mungesa e vitaminës D/ Si ndikon për diabetin, ja ushqimet ku gjendet

Mungesa e vitaminës D/ Si ndikon për diabetin, ja ushqimet ku gjendet

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Lana Del Rey: Ata që më quajnë antifeministe

Lana Del Rey: Ata që më quajnë antifeministe

Aulas: Idiotët vendosën ndërprerjen e kampionatit, ndaj Juves me “këmbë të lidhura”

Aulas: Idiotët vendosën ndërprerjen e kampionatit, ndaj Juves me “këmbë të lidhura”

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

Befason tenisti i famshëm: Bëj seks çdo javë me tifozet mia

Befason tenisti i famshëm: Bëj seks çdo javë me tifozet mia

Përdhunoi shqiptaren për 48 orë/  Arrestohet ‘dragoi i Kavos’, rezistencë me armë ndaj policisë

Përdhunoi shqiptaren për 48 orë/ Arrestohet ‘dragoi i Kavos’, rezistencë me armë ndaj policisë

Federata Franceze vendos: Ligue 1 nis më 22 gusht

Federata Franceze vendos: Ligue 1 nis më 22 gusht

Pëson aksident me veturë Ermal Fejzullahu

Pëson aksident me veturë Ermal Fejzullahu

Nxënësi i klasës së parë në Fushë Kosovë, i dedikon mësueses një video emocionuese

Nxënësi i klasës së parë në Fushë Kosovë, i dedikon mësueses një video emocionuese

Ministrja në detyrë Vlora Dumoshi dhe drejtoresha dhe Kryesuesja e Manifesta-s 14 Prishtina, Hedwig Fijen, nënshkruan Memorandumin e Mirëkuptimit

Ministrja në detyrë Vlora Dumoshi dhe drejtoresha dhe Kryesuesja e Manifesta-s 14 Prishtina, Hedwig Fijen, nënshkruan Memorandumin e Mirëkuptimit

Nga Kosova kundër shembjes së Teatrit Kombëtar, 10 teatro anulojnë shfaqjet

Nga Kosova kundër shembjes së Teatrit Kombëtar, 10 teatro anulojnë shfaqjet