Nusja luan pak me dhëndrin gjatë prerjes së tortës, ai tërbohet (Video)

02.10.2016 19:28
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Nusja luan pak me dhëndrin gjatë prerjes së tortës, ai tërbohet (Video)

Martesa ka ulje-ngritjet e saj, por ky çift e ka nisur me këmbën e gabuar.

Gjatë ceremonisë së prerjes së tortës, nusja luajti pak me dhëndrin, por ai nuk e përmbajti veten.

Nusja ia largonte copën e tortës nga goja sapo ai bëhej gati ta kafshonte, por dhëndri nevrik nuk duroi.

Video është bërë në Turqi.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Prej pensionistit që këndon në park, deri te pulëbardha që sulmon turisten: Përditshmëria e çuditshme britanike, në 20 fotografi (Foto)

Prej pensionistit që këndon në park, deri te pulëbardha që sulmon turisten: Përditshmëria e çuditshme britanike, në 20 fotografi (Foto)

Lapsi Apple Pencil lidhet me tabletin thjesht duke afruar pranë iPad

Lapsi Apple Pencil lidhet me tabletin thjesht duke afruar pranë iPad

Four Four Two zgjedh 50 trajnerët më të mirë të vitit 2018: Guardiola, Zidane, Simeone e Allegri prijnë, Mourinho as në top 20-të

Four Four Two zgjedh 50 trajnerët më të mirë të vitit 2018: Guardiola, Zidane, Simeone e Allegri prijnë, Mourinho as në top 20-të

Kroos për largimin e Lopeteguit: Humbja më e madhe për lojtarët është kur trajneri duhet të largohet

Kroos për largimin e Lopeteguit: Humbja më e madhe për lojtarët është kur trajneri duhet të largohet

Mbi 100 milion kompjutera Mac janë aktivë në mbarë botën

Mbi 100 milion kompjutera Mac janë aktivë në mbarë botën

Transformimi i jashtëzakonshëm i 7 vjeçarit që peshonte vetëm 7 kg

Transformimi i jashtëzakonshëm i 7 vjeçarit që peshonte vetëm 7 kg

Australia bëhet me pishinën e parë në botë me valë artificiale, aty mund të bëjnë “surf” të gjithë të interesuarit (Video)

Australia bëhet me pishinën e parë në botë me valë artificiale, aty mund të bëjnë “surf” të gjithë të interesuarit (Video)

Allegri: E duam Ligën e Kampionëve, Barcelona rivali më i madh

Allegri: E duam Ligën e Kampionëve, Barcelona rivali më i madh

Gmail për iOS, përdoruesit mund të shohin e-mail-e nga të gjitha llogaritë në një postë të vetme

Gmail për iOS, përdoruesit mund të shohin e-mail-e nga të gjitha llogaritë në një postë të vetme

Moratti: Ky është Juventusi më i mirë në histori, por të gjithë shpresojnë që të lëshojë pikë

Moratti: Ky është Juventusi më i mirë në histori, por të gjithë shpresojnë që të lëshojë pikë

Edhe koha e lirë me bollëk shkakton stres

Edhe koha e lirë me bollëk shkakton stres

Bursa e njohur e monedhave kriptografike vlerësohet me 8 miliardë dollarë

Bursa e njohur e monedhave kriptografike vlerësohet me 8 miliardë dollarë

Bayerni vazhdon tutje në Kupë, mposht ngushtë Rodinghausen e ligës së katërt

Bayerni vazhdon tutje në Kupë, mposht ngushtë Rodinghausen e ligës së katërt

‘Qytetet fantazmë’ të përkryera për të kaluar festën e Halloween (Foto)

‘Qytetet fantazmë’ të përkryera për të kaluar festën e Halloween (Foto)

Bursa kriptografike Ruse WEX përdor Binance për të pastruar miliona dollarë të vjedhura në monedha kriptografike

Bursa kriptografike Ruse WEX përdor Binance për të pastruar miliona dollarë të vjedhura në monedha kriptografike

Zbulohen rastësisht fanellat e reja të Juventusit për sezonin e ardhshëm – Tradicionalja nuk ndryshon, shtohet e kaltra dhe e kuqja

Zbulohen rastësisht fanellat e reja të Juventusit për sezonin e ardhshëm – Tradicionalja nuk ndryshon, shtohet e kaltra dhe e kuqja