“Nuk mund të më përballojnë, i shkatërroj të gjithë”, Bebe tregon për lidhjet e saj intime

03.04.2019 09:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
“Nuk mund të më përballojnë, i shkatërroj të gjithë”, Bebe tregon për lidhjet e saj intime

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është një prej këngëtareve më të dashura dhe me të suksesshme në të gjithë botën për momentin.

Së fundmi Bebe Rexha i ka habitur të gjithë me një deklaratë që ka dhënë për meshkujt, me të cilët ajo ka pasur lidhje intime.

Këngëtarja 29-vjeçare ka thënë se djemtë nuk mund ta përballojnë atë, pasi shqetësohen për atë çka mund të thonë për ta.

Këtë gjë këngëtarja e ka thënë gjatë një interviste. Më tej ajo ka thënë:

“Më duket sikur të gjithë janë të frikësuar nga unë, si vajzat si djemtë. Kjo ngaqë mua më pëlqen të shprehem hapur dhe kanë frikë se u them diçka për ta. Nganjëherë bëhem nervoze dhe them gjëra idiote. Dukem shumë e egër. Djemtë sidomos nuk mund të më përballojnë. I shkatërroj të gjithë.”

Si përfundim mund të thuhet se këngëtarja ka treguar më shumë seç duhet për jetën e saj intime.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Sipas një raporti Apple do të prodhojë të gjitha modelet e 2020 iPhone me ekrane OLED

Sipas një raporti Apple do të prodhojë të gjitha modelet e 2020 iPhone me ekrane OLED

“Nuk mund të më përballojnë, i shkatërroj të gjithë”, Bebe tregon për lidhjet e saj intime

“Nuk mund të më përballojnë, i shkatërroj të gjithë”, Bebe tregon për lidhjet e saj intime

Tesla Model 3 bëhet makina elektrike më e shitur në Evropë

Tesla Model 3 bëhet makina elektrike më e shitur në Evropë

Cloudflare sjell një shërbim VPN në aplikacionin 1.1.1.1

Cloudflare sjell një shërbim VPN në aplikacionin 1.1.1.1

Microsoft mbyll dyqanin e librave elektronikë

Microsoft mbyll dyqanin e librave elektronikë

Fillimi i fundit për sistemin operativ 10 vjeçar Windows 7

Fillimi i fundit për sistemin operativ 10 vjeçar Windows 7

Aplikacioni e-mail Spark mbërrin në Android

Aplikacioni e-mail Spark mbërrin në Android

Manekinët ngjallen papritmas, frikësojnë të pranishmit në ashensor (Video)

Manekinët ngjallen papritmas, frikësojnë të pranishmit në ashensor (Video)

Google+ jep lamtumirën 8 vite nga lançimi

Google+ jep lamtumirën 8 vite nga lançimi

Qeni nuk ndaloi së ledhatuari zjarrfikësin nga i cili u shpëtua (Video)

Qeni nuk ndaloi së ledhatuari zjarrfikësin nga i cili u shpëtua (Video)

Nokia X71 është telefoni i parë i kompanisë me kamër nën ekran

Nokia X71 është telefoni i parë i kompanisë me kamër nën ekran

Një mami beqare dhe joshëse si Adrola Dushi!

Një mami beqare dhe joshëse si Adrola Dushi!

Kur Gmail debutoi për herë të parë të gjithë kujtuan se ishte shakaja e Google për 1 Prillin

Kur Gmail debutoi për herë të parë të gjithë kujtuan se ishte shakaja e Google për 1 Prillin

Bitcoin arrin në pikën më të lartë në katër muaj

Bitcoin arrin në pikën më të lartë në katër muaj

Google ndalon shitjet e Pixel 2 dhe Pixel 2 XL

Google ndalon shitjet e Pixel 2 dhe Pixel 2 XL

Facebook shpjegon sesi funksionon kohështrirja dhe reklamat

Facebook shpjegon sesi funksionon kohështrirja dhe reklamat