Nuk e dinim këtë hobi të Valbona Selimllarit!

12.07.2018 20:17
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Nuk e dinim këtë hobi të Valbona Selimllarit!

Ish-missi shqiptar Valbona Selimllari ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet në malin e Jezercës.

Atë e shohim mjaft sportive dhe gjithashtu shumë aktive gjatë një ngjitje. Më herët e Selimllari nuk e kishte treguar këtë aftësi të saj apo pasion për sporte të tilla./Gazeta Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Facebook bllokon 115 llogari për veprimtari të dyshimta

Facebook bllokon 115 llogari për veprimtari të dyshimta

Shirat e rrëmbyeshëm bënë që lumi të dalë nga shtrati në Washington, salmonët notonin para syve të shoferëve (Video)

Shirat e rrëmbyeshëm bënë që lumi të dalë nga shtrati në Washington, salmonët notonin para syve të shoferëve (Video)

Atletico Madridi i hakmerret Borussia Dortmundit, Saul e Griezmann shënojnë golat

Atletico Madridi i hakmerret Borussia Dortmundit, Saul e Griezmann shënojnë golat

Plani i BE-së për taksimin e kompanive teknologjike kundërshtohet nga disa vende anëtare

Plani i BE-së për taksimin e kompanive teknologjike kundërshtohet nga disa vende anëtare

Notat e lojtarëve, Napoli – PSG: Neymar yll i sfidës

Notat e lojtarëve, Napoli – PSG: Neymar yll i sfidës

Notat e lojtarëve: Inter 1-1 Barcelona, vlerësohen Coutinho dhe Handanovic

Notat e lojtarëve: Inter 1-1 Barcelona, vlerësohen Coutinho dhe Handanovic

Edhe pse ka humbur 70% të vlerës, vlera e Bitcoin ka filluar të tregojë stabilitet po aq sa e aksioneve Amerikane

Edhe pse ka humbur 70% të vlerës, vlera e Bitcoin ka filluar të tregojë stabilitet po aq sa e aksioneve Amerikane

SHBA, përse votohet në nëntor?

SHBA, përse votohet në nëntor?

Jurgen Klopp flet pas humbjes së turpshme: Nuk kam gishta në dorë që të flas për problemet që kishim

Jurgen Klopp flet pas humbjes së turpshme: Nuk kam gishta në dorë që të flas për problemet që kishim

Spalletti lëvdon angazhimin e lojtarëve të tij

Spalletti lëvdon angazhimin e lojtarëve të tij

Ndahet nga jeta Super Mario i vërtetë

Ndahet nga jeta Super Mario i vërtetë

Valverde: E rëndësishme që e kaluam grupin, luajtëm ndeshje të madhe ndaj Interit

Valverde: E rëndësishme që e kaluam grupin, luajtëm ndeshje të madhe ndaj Interit

Pozon gjysmë i zhveshur pak metra larg llavës së vullkanit në Havai, temperatura e të cilës arrin në 1,600 gradë celsius (Foto)

Pozon gjysmë i zhveshur pak metra larg llavës së vullkanit në Havai, temperatura e të cilës arrin në 1,600 gradë celsius (Foto)

Apple nuk është më kompani trilion dollarëshe

Apple nuk është më kompani trilion dollarëshe

Napoli dhe PSG ndajnë përsëri pikët, grupi C mbetet i hapur

Napoli dhe PSG ndajnë përsëri pikët, grupi C mbetet i hapur

Rashel çmend ndjekësit sa herë që publikon imazhe

Rashel çmend ndjekësit sa herë që publikon imazhe