Njoftimi nëpërmjet gazetës, se një çift i ri janë ekskluzivisht në lidhje (Foto)

17.04.2019 18:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Njoftimi nëpërmjet gazetës, se një çift i ri janë ekskluzivisht në lidhje (Foto)

Të dish kur je zyrtarisht në lidhje, nuk është mjaft e lehtë.

Në kohërat moderne, shumë njerëz e kanë problem të dinë nëse vërtetë janë në lidhje, megjithëse kanë dalë disa herë në darkë dhe janë njoftuar me shoqërinë e tjetrit, transmeton Telegrafi.

Kur dikush vendos dhe i japë fund beqarisë, e përditëson statusin në Facebook, duke bërë të ditur se është në lidhje me dikë.

Mirëpo, një çift i ri nga Londra, ka dashur t’ju tregojë të gjithëve që janë ekskluzivisht në lidhje, nëpërmjet njoftimit në gazetën The Times.

Ky njoftim, i vendosur pranë përkujtimeve për të vdekur, iu ka lënë shumë përshtypje lexuesve, për shkak se nuk kishin parë diçka të ngjashëm më herët.

“Adam Trouble dhe Helen Ingrit Bennett janë ekskluzivisht në lidhje dhe po kalojnë shumë mirë” shkruan shkurt në njoftimin, që besohet se kushton rreth 180 funte.

Ky përkushtim i çiftit të pazakontë, ka nxitur shumë spekulime kur u postua në Twitter. Mundet edhe të jetë i pavërtetë, apo thjeshtë një lojë me emra të imagjinuar, por duket e këndshme.

“Ka mundësi që i kanë pyetur gjatë, nëse janë duke u parë me dikë dhe deshën t’i japin fund pyetjeve” ka qenë një prej komenteve.

Lexuesit i uruan çiftin e ri, duke besuar se të dy u pajtuan për vendosjen e njoftimin dhe jo këtë ta ketë bërë ndonjëri në mënyrë të njëanshme. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje

Miss Serbia çmend të gjithë: Këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës në emision (Video)

Miss Serbia çmend të gjithë: Këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës në emision (Video)