Njihuni me telefonin Motorola që paloset vertikalisht

01.05.2019 02:42
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Njihuni me telefonin Motorola që paloset vertikalisht

Imazhe të një telefoni ende të pa prezantuar nga Motorola janë publikuar online. Fotot të cilat u shfaqen në rrjetin social Kinez Weibo dhe të publikuara nga SlashLeaks tregon një telefon që paloset vertikalisht.

Në foto paraqiten edhe një stacion karikimi wireless dhe disa aksesorë të cilët vendosen kutinë tre këndore. Imazhet e përfolura të RAZR V4 duhet të shihen me skepticizëm sepse nuk ka ende asnjë informacion zyrtar nga Motorola për mënyrën sesi versioni i ri i telefonit klasik do të ngjajë.

Megjithatë vlen të theksohet se dizajni është i ngjashëm me një patentë të fituar nga Motorola vitin e kaluar për telefonin me palosje vertikale dhe dizajnin e dallueshëm të RAZR.

Në Janar Wall Street Journal raportoi se Motorola ishte duke punuar në një telefon me palosje RAZR. Atë kohë mendohet që telefoni të kishte çmim prej 1,500 dollarësh. U spekulua se versioni i ri mund të dilte në shitje nga muaji Shkurt por ende nuk ka asnjë të dhënë.

Motorola konfirmoi se është duke punuar në një përditësim modern të një prej telefonëve më të dashur dhe më të shitur të saj në Shkurt. Megjithatë nuk la të kuptohej asgjë se kur ky telefon do të dilte në shitje. /PCWorld Albanian

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse

Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse

S’e ndalin skandalet, Loredana merr çmim të rëndësishëm në Gjermani

S’e ndalin skandalet, Loredana merr çmim të rëndësishëm në Gjermani

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë