Një person është plagosur me thikë në orët e para të së mërkurës në fshatin Sllatinë

16.01.2020 09:27
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Një person është  plagosur me thikë në orët e para të së mërkurës në fshatin Sllatinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është plagosur me thikë në orët e para të së mërkurës në fshatin Sllatinë e Madhe në Fushë Kosovë, raporton Express.

Përmes raportit 24 orësh, Policia bën me dije se viktima është dërguar në QKUK, derisa i dyshuari është arrestuar.

“I dyshuari mashkull K-Shqiptar, pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht duke e godit me thikë viktimën mashkull K-Shqiptar. Viktima është dërguar ne QKUK për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vllasi për Kurtin: S’mund të thotë jo e kemi jo s’e kemi prioritet, ta kanë qitë perëndimorët prioritet

Vllasi për Kurtin: S’mund të thotë jo e kemi jo s’e kemi prioritet, ta kanë qitë perëndimorët prioritet

Latifi për deputetët që shkruan gabimisht fjalën “shqiptar”: Çka të pritet nga analfabetë të tillë

Latifi për deputetët që shkruan gabimisht fjalën “shqiptar”: Çka të pritet nga analfabetë të tillë

Kosova furnizohet me rreth 5000 vaksina anti-Covid

Kosova furnizohet me rreth 5000 vaksina anti-Covid

Kurti: Jemi të përkushtuar për siguri energjetike për të gjithë qytetarët

Kurti: Jemi të përkushtuar për siguri energjetike për të gjithë qytetarët

Mero Baze: Donika Gërvalla është ministre e Jashtme dhe duhet ta njoh flamurin e Kosovës

Mero Baze: Donika Gërvalla është ministre e Jashtme dhe duhet ta njoh flamurin e Kosovës

Në Maqedoninë e V. nis imunizimi me 200 mijë vaksinat nga Kina

Në Maqedoninë e V. nis imunizimi me 200 mijë vaksinat nga Kina

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e dytë për Asamblenë e Prishtinës

Daut Haradinaj prezanton kandidatin e dytë për Asamblenë e Prishtinës

Përgjigja e Lajçak për Kurtin rreth dialogut: Nuk je ti që zgjedh prioritetet, por ato të zgjedhin ty

Përgjigja e Lajçak për Kurtin rreth dialogut: Nuk je ti që zgjedh prioritetet, por ato të zgjedhin ty

75 raste dhe 4 vdekje me Cvodi-19

75 raste dhe 4 vdekje me Cvodi-19

Agjencia Europiane e Barnave nis vlerësimin e vaksinave kineze

Agjencia Europiane e Barnave nis vlerësimin e vaksinave kineze

Mot me diell dhe vranësira në dy ditët e ardhshme në Kosovë

Mot me diell dhe vranësira në dy ditët e ardhshme në Kosovë

Maja Kocijançiq e përpiloi dokumentin ‘non-paper’ – Deklarohen nga Komisioni Evropian

Maja Kocijançiq e përpiloi dokumentin ‘non-paper’ – Deklarohen nga Komisioni Evropian

Kadriaj: Qeveria më shumë e interesuar për “show”, se për interesat e qytetarëve

Kadriaj: Qeveria më shumë e interesuar për “show”, se për interesat e qytetarëve

Basha i quan zgjedhjet “masakër elektorale”

Basha i quan zgjedhjet “masakër elektorale”

FSK-ja merr pjesë në stërvitjet ushtarake të NATO-s në Durrës

FSK-ja merr pjesë në stërvitjet ushtarake të NATO-s në Durrës

Sveçla: Do të angazhohemi maksimalisht që zjarrfikësit tanë të trajtohen me dinjitet

Sveçla: Do të angazhohemi maksimalisht që zjarrfikësit tanë të trajtohen me dinjitet