Një 'kapitene' seksi si Luana, sapo ndezi plazhin!

11.07.2018 04:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Një 'kapitene' seksi si Luana, sapo ndezi plazhin!

Moderatorja bukuroshe Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më seksi se kurrë duke i dhënë një jahti.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Joshua mbron titujt, triumfon ndaj Povetkin me nokaut në rundin e shtatë

Joshua mbron titujt, triumfon ndaj Povetkin me nokaut në rundin e shtatë

Sampdoria 0-1 Inter, notat e lojtarëve

Sampdoria 0-1 Inter, notat e lojtarëve

Çfarë do të bëje në një dhomë me Trump, Putin dhe Kim Jong-un? Habit me përgjigje, Bleona

Çfarë do të bëje në një dhomë me Trump, Putin dhe Kim Jong-un? Habit me përgjigje, Bleona

Rita bëhet gati të performojë, provokon në reçipeta

Rita bëhet gati të performojë, provokon në reçipeta

Avdijaj shënon gol të bukur në barazimin e Willem II ndaj Sittardit

Avdijaj shënon gol të bukur në barazimin e Willem II ndaj Sittardit

Mënyra si e shihni ilustrimin 100-vjeçar, ka të bëjë me moshën që keni (Foto)

Mënyra si e shihni ilustrimin 100-vjeçar, ka të bëjë me moshën që keni (Foto)

Real Madrid – Espanyol, formacionet zyrtare

Real Madrid – Espanyol, formacionet zyrtare

Eni Koçi nis xhirimet e klipit, publikon pamjet

Eni Koçi nis xhirimet e klipit, publikon pamjet

Cardiff 0-5 Man City, vlerësimet e futbollistëve

Cardiff 0-5 Man City, vlerësimet e futbollistëve

Ferguson pritet në Old Trafford me një duartrokitje të madhe para ndeshjes ndaj Wolverhamptonit

Ferguson pritet në Old Trafford me një duartrokitje të madhe para ndeshjes ndaj Wolverhamptonit

Vizitorët e ishullit grek rrezikojnë deri në 1,000 euro gjobë, nëse vjedhin gurët e plazheve (Foto)

Vizitorët e ishullit grek rrezikojnë deri në 1,000 euro gjobë, nëse vjedhin gurët e plazheve (Foto)

Konfirmohen datat dhe nënshkruhen kontrata, Wilder dhe Fury do të përballen me njëri tjetrin në dhjetor

Konfirmohen datat dhe nënshkruhen kontrata, Wilder dhe Fury do të përballen me njëri tjetrin në dhjetor

Kjo femër para çdo takimi gjen shpëtim nga piruni (VIDEO)

Kjo femër para çdo takimi gjen shpëtim nga piruni (VIDEO)

Rabiot vendos për të ardhmen, do t’i bashkohet Barcelonës

Rabiot vendos për të ardhmen, do t’i bashkohet Barcelonës

Po shkëlqen me Fenerbahcen, talenti shqiptar Elmazi po kërkohet nga skuadrat e mëdha evropiane

Po shkëlqen me Fenerbahcen, talenti shqiptar Elmazi po kërkohet nga skuadrat e mëdha evropiane

Jo vetëm këngëtare, Rihanna merr këtë post të rëndësishëm në Barbados

Jo vetëm këngëtare, Rihanna merr këtë post të rëndësishëm në Barbados