Një grua e moshuar në SHBA gjendet e vdekur në shtrat, burri i saj në frigorifer

29.11.2019 14:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Një grua e moshuar në SHBA gjendet e vdekur në shtrat, burri i saj në frigorifer

Dy trupa të vdekur janë gjetur në një shtëpi në Utah të SHBA-së.

Sipas policisë amerikane, gruaja Jeanne Souron Mathers, 75-vjeçe, është gjetur e vdekur në shtratin e saj ndërsa burri i saj në frigorifer.

Siç raporton BBC, vdekja e saj nuk vlerësohet si e dyshimtë.

Por, oficerët që po inspektonin shtëpinë gjetën trupin e një njeriu të ngrirë në frigorifer. Ai u identifikua më vonë si burri i gruas së vdekur, Paul Edwards Mathers, 69 vjeçar. Vdekja e tij po hetohet si e dyshimtë.

Zyrtarët kanë thënë se ende s’kanë informacione nëse gruaja është e përfshirë në vdekjen e burrit të saj.

Dyshimet e policisë amerikane janë se trupi mund të ketë qenë i ngrirë aty nga 1 deri në 11 vjet.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


​OBSH: 260 mijë të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

​OBSH: 260 mijë të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

Haradinaj para një viti dha dorëheqje nga posti i kryeministrit

Haradinaj para një viti dha dorëheqje nga posti i kryeministrit

Mesatarisht nga një i vdekur në ditë në Kosovë nga koronavirusi

Mesatarisht nga një i vdekur në ditë në Kosovë nga koronavirusi

​22 vjet nga masakra e Rahovecit

​22 vjet nga masakra e Rahovecit

Kjo rrugë në kryeqytetit mbyllet sot për qarkullim

Kjo rrugë në kryeqytetit mbyllet sot për qarkullim

Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Apeli i IKSHPK-së: Mbani maskat dhe distancën fizike

Apeli i IKSHPK-së: Mbani maskat dhe distancën fizike

​Sot Ditë Zie në Gjilan

​Sot Ditë Zie në Gjilan

​5.617 raste me Covid-19 në Kosovë, 2.676 janë aktive

​5.617 raste me Covid-19 në Kosovë, 2.676 janë aktive

Mjekët të lodhur nga Covid-19: Edhe ne jemi fëmijë e nëna të dikujt

Mjekët të lodhur nga Covid-19: Edhe ne jemi fëmijë e nëna të dikujt

OBSH nuk ndan fonde në bazë të numrit të vdekjeve nga Covid-19

OBSH nuk ndan fonde në bazë të numrit të vdekjeve nga Covid-19

Tiranë: Këshilli Politik pritet të rimblidhet në fillim të javës

Tiranë: Këshilli Politik pritet të rimblidhet në fillim të javës

E diela, ditë zie në Gjilan

E diela, ditë zie në Gjilan

Kurz: Bisedimet për fondin e rimëkëmbjes në drejtimin e duhur

Kurz: Bisedimet për fondin e rimëkëmbjes në drejtimin e duhur

Conte: Dakordësia për planin e rimëkëmbjes më e ndërlikuar nga sa pritej

Conte: Dakordësia për planin e rimëkëmbjes më e ndërlikuar nga sa pritej

​Vdes një 46 vjeçar me Covid-19, viktima e tetë nga Gjilan

​Vdes një 46 vjeçar me Covid-19, viktima e tetë nga Gjilan