Një grua befason të gjithë, e godet dhe e lë pavetëdije një burrë – në mes të turmës (Video)

22.03.2019 10:46
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Një grua befason të gjithë, e godet dhe e lë pavetëdije një burrë – në mes të turmës (Video)

Kjo video tronditëse tregon momentin kur një grua e re godet një burrë me një goditje në kokë gjatë një feste në Karolinën e Jugut.

Në pamje, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, shfaqet një burrë duke hedhur një djalë të ri në tokë, ndërsa një numër dëshmitarësh mblidhen rreth çiftit në festivalin Folly Gras në Folly Beach.

E Taylor Renee Nealey, që është arrestuar, duket sikur ecën para burrave dhe fillon të godasë njërin prej tyre.

Ajo tërhiqet nga pjesëmarrësit tjerë, por refuzon të heqë dorë.

Pasi ka debatuar me një numër njerëzish, ajo edhe njëherë duket se e godet atë – këtë herë duke e lënë pa vetëdije.

Ndërkohë, dëshmitarë e habitur dëgjohen duke thënë: ‘Ajo e shkelmoi! Ajo e goditi atë! Ajo e rrëzoi atë’. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Shitet për 1.3 milionë dollarë laptopi me gjashtë lloje maluerësh

Shitet për 1.3 milionë dollarë laptopi me gjashtë lloje maluerësh

22-vjeçari i verbër dhe me autizëm përloti dhe ngriti në këmbë jurinë e “America’s Got Talent”

22-vjeçari i verbër dhe me autizëm përloti dhe ngriti në këmbë jurinë e “America’s Got Talent”

Galaxy Fold shtyhet për në muajin Qershor

Galaxy Fold shtyhet për në muajin Qershor

Baby G thekson pjesët intime në veshjen e ngushtë

Baby G thekson pjesët intime në veshjen e ngushtë

Huawei: Sanksionet e SHBA në dëm të miliarda klientëve

Huawei: Sanksionet e SHBA në dëm të miliarda klientëve

Varësia ndaj video-lojërave sëmundje sipas OBSH

Varësia ndaj video-lojërave sëmundje sipas OBSH

Investitorët shpresë që bitcoin të arrijë në 10,000 dollarë

Investitorët shpresë që bitcoin të arrijë në 10,000 dollarë

Studimet për profesionin më të kërkuar, vijnë nga Londra në Kosovë

Studimet për profesionin më të kërkuar, vijnë nga Londra në Kosovë

Procesorët e rinj Ryzen premtojnë më shumë performancë dhe më pak kosto sesa procesorët Intel

Procesorët e rinj Ryzen premtojnë më shumë performancë dhe më pak kosto sesa procesorët Intel

Pas katër vitesh Apple rifreskon produktin e lënë në harresë

Pas katër vitesh Apple rifreskon produktin e lënë në harresë

Fotot e para të iOS 13 zbulojnë surpriza për besnikët e Apple

Fotot e para të iOS 13 zbulojnë surpriza për besnikët e Apple

Bie numri i punonjësve që përdorin kompjuter në biznese

Bie numri i punonjësve që përdorin kompjuter në biznese

Reali vendos përfundimisht për të ardhmen e Ramos

Reali vendos përfundimisht për të ardhmen e Ramos

Ish-bashkëshortja e njeriut më të pasur në botë dhuron gjysmën e pasurisë për bamirësi

Ish-bashkëshortja e njeriut më të pasur në botë dhuron gjysmën e pasurisë për bamirësi

Një ndërhyrje nga qielli e shpëton shoferin nga gjoba

Një ndërhyrje nga qielli e shpëton shoferin nga gjoba

Lufta ndaj piraterisë, AMA gjobit katër subjekte IPTV

Lufta ndaj piraterisë, AMA gjobit katër subjekte IPTV