Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video

08.11.2020 20:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video

Melania Trump po numëron minutat deri në divorcin e saj nga Donald Trump, presidenti aktual i Shteteve të Bashkuara, për t’i dhënë fund përfundimisht “martesës së tyre transaksionare” 15-vjeçare, raportojnë mediat britanike.

Ish-ndihmësja në Shtëpinë e Bardhë Omarosa Manigo Newman zbuloi se martesa e tyre ka qenë në krizë për një kohë të gjatë, shkruan Daily Mail.

“Melania numëron çdo minutë deri në largimin e tij nga Shtëpia e Bardhë për të kërkuar divorcin. Nëse ajo do të donte ta poshtëronte dhe ta linte gjatë mandatit të tij, ai do të gjente një mënyrë për ta ndëshkuar atë”, tha Newman.

Mediat britanike shkruajnë se Melania ishte e dëshpëruar në vitin 2016, kur Trump fitoi zgjedhjet presidenciale amerikane, pasi ajo ‘as nuk mund të supozonte se do të fitonte’.

Gjithashtu, ajo nuk u bashkua menjëherë me të në Uashington, por priti për 5 muaj, gjoja, për djalin e tyre Baron të përfundojë shkollën.

Sidoqoftë, një tjetër ish-ndihmëse e saj, Stephanie Wolkoff, pretendon se tashmë Melania planifikon të divorcohet dhe të negociojë në mënyrë që Baroni të marrë një pjesë të barabartë të pasurisë së Trump.

Wolkoff gjithashtu pretendon se bashkëshortët flinin në dhoma të ndara gjatë gjithë kohës dhe se martesa e tyre ishte një “transaksion” i pastër.

Trump ishte martuar më parë dy herë, dhe një grua tjetër, Marla Maples, u zotua që të mos botonte libra kritikë ose të jepte intervista dhe dyshohet se Melania do të bëjë të njëjtën gjë.

Media shpesh vuri në dukje se sa afër Melania dhe Trump janë në publik, dhe tashmë ish-zonja e parë u filmua disa herë duke refuzuar përpjekjet e Trump për të marrë dorën e saj.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Në Itali: Ronaldo nuk e pyet Pirlon, ai vendos vet se kur luan

Në Itali: Ronaldo nuk e pyet Pirlon, ai vendos vet se kur luan

​Dy lajme shumë të mira për Juventusin

​Dy lajme shumë të mira për Juventusin

​Ballkani vazhdon me fitore, Llapi mposht Drenicën

​Ballkani vazhdon me fitore, Llapi mposht Drenicën

Zyrtare, jep dorëheqje trajneri i skuadrës së Superligës së Kosovës

Zyrtare, jep dorëheqje trajneri i skuadrës së Superligës së Kosovës

​Laporta zbulon mega-ofertën e gjigantit evropian për Leo Messin

​Laporta zbulon mega-ofertën e gjigantit evropian për Leo Messin

Vdes edhe një tjetër legjendë e futbollit botëror

Vdes edhe një tjetër legjendë e futbollit botëror

​Dyshime mbi vdekjen e Maradonas, nisin hetimet nga policia

​Dyshime mbi vdekjen e Maradonas, nisin hetimet nga policia

Ky aktivitet parandalon 5 milionë vdekje në vit – sa stërvitje nevojiten gjatë kohës së COVID?

Ky aktivitet parandalon 5 milionë vdekje në vit – sa stërvitje nevojiten gjatë kohës së COVID?

​Vendosja e shtatores së Fadil Vokrrit në Prishtinë, Shpend Ahmeti lëshon një paralajmërim

​Vendosja e shtatores së Fadil Vokrrit në Prishtinë, Shpend Ahmeti lëshon një paralajmërim

​Nuk mjafton Casemiro, Alavesi e mposht Real Madridin

​Nuk mjafton Casemiro, Alavesi e mposht Real Madridin

Marotta: Ky është problemi i Eriksenit me Interin

Marotta: Ky është problemi i Eriksenit me Interin

Njihuni me futbollistin më problematik në botë

Njihuni me futbollistin më problematik në botë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit

​Inteligjenca artificiale do ta dijë kur nuk i besojmë

​Inteligjenca artificiale do ta dijë kur nuk i besojmë