NIS ME DËSHTIME “SUNNY HILL”, NJË PIKË KONTROLLI PËR MIJËRA VETA

02.08.2019 22:06
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
NIS ME DËSHTIME “SUNNY HILL”, NJË PIKË KONTROLLI PËR MIJËRA VETA

Ishte bërë shumë bujë e madhe për festivalin “Sunny Hill” që ka filluar të mbahet që nga sonte në Prishtinë. Por, ky festival ka nisur me një sërë dështimesh.

Pritje me orë të tëra, shtyrje nga publiku, zhurmë dhe tentim për tu futur me forcë nga publiku janë vetëm disa prej dështimeve që u shfaqen në natën e parë të këtij festivali, shkruan Insajderi.

Nata e parë do të shquhet edhe për mungesa të tjera të këtij festivale. Për këtë festival janë të angazhuar vetëm dy policë në hyrje të Gërmisë për kontroll, çka po nervozon pjesëmarrësit e këtij festivalit. Këto janë disa prej shenjave të një organizimi aspak profesional.

Në anën tjetër për këtë organizim ishte bërë shumë bujë e madhe, duke përfshirë këtu edhe çmimin e shtrenjtë për të marrë pjesë.

Ky festival ka filluar që nga sonte më 2 gusht dhe do të vazhdojë deri më 4 gusht.

Në natën e parë ku u tregua mos profesionalizmi organizator, do të përformojnë Miley Cyrus, ndërsa do të ketë edhe këngëtarë shqiptarë që do të plotësojnë programin për ditën e sotme si Elvana Gjata, Yll Limani, Kejsi Tola etj

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


NIS ME DËSHTIME “SUNNY HILL”, NJË PIKË KONTROLLI PËR MIJËRA VETA

NIS ME DËSHTIME “SUNNY HILL”, NJË PIKË KONTROLLI PËR MIJËRA VETA

Mozzik dhe Loredana arrijnë milionëshin e parë me “Eiskalt”

Mozzik dhe Loredana arrijnë milionëshin e parë me “Eiskalt”

Dua Lipa bëhet imazh i parfumit “YSL Beauty”

Dua Lipa bëhet imazh i parfumit “YSL Beauty”

Rihanna e quan të përsosur punën e Sellmës

Rihanna e quan të përsosur punën e Sellmës

Adrola Dushi me pamje perfekte

Adrola Dushi me pamje perfekte

Xhensila me paraqitjen e fundit provokon me të pasmet

Xhensila me paraqitjen e fundit provokon me të pasmet

NITA LATIFI SJELL VERSIONIN AKUSTIK TË KËNGËS “MALENA”

NITA LATIFI SJELL VERSIONIN AKUSTIK TË KËNGËS “MALENA”

AKTORJA E “LA CASA DE PAPEL”, THOTË SE DO T’I PËLQENTE TË QUHET SI KY KRYEQYTET SHQIPTAR

AKTORJA E “LA CASA DE PAPEL”, THOTË SE DO T’I PËLQENTE TË QUHET SI KY KRYEQYTET SHQIPTAR

Gjendet trupi i pajetë i një personi, në vilën në ndërtim të mesfushorit egjiptian të Arsenalit

Gjendet trupi i pajetë i një personi, në vilën në ndërtim të mesfushorit egjiptian të Arsenalit

Shkurte Fejza në mes të Mitrovicës: “Pa u farue djem e çika, jo nuk ndahet Mitrovica”

Shkurte Fejza në mes të Mitrovicës: “Pa u farue djem e çika, jo nuk ndahet Mitrovica”

Ajaxi fiton superkupën e Holandës

Ajaxi fiton superkupën e Holandës

Unikkatil u kundërpërgjigjet serbëve, shanë ata që ia shqyen postierin

Unikkatil u kundërpërgjigjet serbëve, shanë ata që ia shqyen postierin

Këngëtari shqiptar ngacmohet nga nusja në dasmën e saj

Këngëtari shqiptar ngacmohet nga nusja në dasmën e saj

Kjo është shifra marramendëse që Kylie Jenner fiton nga një postim në Instagram

Kjo është shifra marramendëse që Kylie Jenner fiton nga një postim në Instagram

E dashura ia jep laptopin për koke të dashurit, arsyeja do t’ju habisë (Video)

E dashura ia jep laptopin për koke të dashurit, arsyeja do t’ju habisë (Video)

Mashtrimi i çuditshëm optik, nuk dihet nëse shfaqet bregdeti apo dera e dëmtuar e një makine

Mashtrimi i çuditshëm optik, nuk dihet nëse shfaqet bregdeti apo dera e dëmtuar e një makine