Ngjitet pa problem nëpër fasadën e shtëpisë, macja e shkathët mbetet në kulm (Video)

29.11.2018 18:23
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ngjitet pa problem nëpër fasadën e shtëpisë, macja e shkathët mbetet në kulm (Video)

Milly është macja që jeton në një shtëpi në Forres të Skocisë, që është ngjitur në kulm, nëpërmjet fasadës.

Megjithëse e shkathtë dhe arriti deri në kulm pa asnjë problem, nuk dihet si është kthyer prapa, transmeton Telegrafi.

“I ka 14 vjet dhe kurrë nuk është lënduar edhe pse e kam gjetur në hapësirat më të pazakonta”, ka shkruar pronari saj, pa treguar se ku ndodhet.

Madje, ai është shprehur se nëse dëshiron të hajë drekën duhet të kthehet vet, sepse nuk ka si të ngjitet lart.

Shikuesit e videos kanë shprehur habinë, se si ka mundur të ecën nëpër murin e rrafshët. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Ngjitet pa problem nëpër fasadën e shtëpisë, macja e shkathët mbetet në kulm (Video)

Ngjitet pa problem nëpër fasadën e shtëpisë, macja e shkathët mbetet në kulm (Video)

Versioni i fundit i Windows 10-ës është instaluar në vetëm 2.8% të kompjuterave

Versioni i fundit i Windows 10-ës është instaluar në vetëm 2.8% të kompjuterave

Milan – Dudelange, formacionet zyrtare

Milan – Dudelange, formacionet zyrtare

Oriola Marashi me poza provokuese në bikini

Oriola Marashi me poza provokuese në bikini

Karembeu: Dua që Barcelona ta fitoj Ligën e Kampionëve shkaku i Valverdes

Karembeu: Dua që Barcelona ta fitoj Ligën e Kampionëve shkaku i Valverdes

Apple dhe Qualcomm mund të gjejnë gjuhën e përbashkët vitin e ardhshëm

Apple dhe Qualcomm mund të gjejnë gjuhën e përbashkët vitin e ardhshëm

Mediat angleze shkruajnë për ‘shqiponjën’ e çiftit Xhaka

Mediat angleze shkruajnë për ‘shqiponjën’ e çiftit Xhaka

Tërhiqet zvarrë prej alpinistes që rrëshqiti nëpër sipërfaqen e ngrirë të një vullkani (Video)

Tërhiqet zvarrë prej alpinistes që rrëshqiti nëpër sipërfaqen e ngrirë të një vullkani (Video)

Nga trepikëshi i Luka Doncicit prej mesfushës deri te ngulitja e Rudy Gorbert: Top-10 aksionet në NBA

Nga trepikëshi i Luka Doncicit prej mesfushës deri te ngulitja e Rudy Gorbert: Top-10 aksionet në NBA

Prestigjiozja The Telegraph: Si Kosova, “Brazili i Ballkanit” ngushëlloi zhgënjimin e një populli

Prestigjiozja The Telegraph: Si Kosova, “Brazili i Ballkanit” ngushëlloi zhgënjimin e një populli

Valero: Barcelona do të luajë për fitore ndaj Tottenhamit

Valero: Barcelona do të luajë për fitore ndaj Tottenhamit

Skeletin misterioz që e nxorën valët e detit, nuk po e njohin as ekspertët e kafshëve (Foto)

Skeletin misterioz që e nxorën valët e detit, nuk po e njohin as ekspertët e kafshëve (Foto)

Milani pret Dudelangen, Fenerbahce – Dinamo Zagreb përballja interesante

Milani pret Dudelangen, Fenerbahce – Dinamo Zagreb përballja interesante

Babai i shkatërroi veturën vajzës së tij, pasi e kapi në të me të dashurin e saj (Video)

Babai i shkatërroi veturën vajzës së tij, pasi e kapi në të me të dashurin e saj (Video)

Juventusi dhe Manchester City do të tentojnë të përfitojnë nga situata e Iscos

Juventusi dhe Manchester City do të tentojnë të përfitojnë nga situata e Iscos

Spalletti: Jemi shumë të zhgënjyer me rezultatin

Spalletti: Jemi shumë të zhgënjyer me rezultatin