Ngjarja horror/ Babai gjen të vdekur 3 fëmijët dhe gruan të shtrirë në rrugë (Foto)

26.01.2020 22:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ngjarja horror/ Babai gjen të vdekur 3 fëmijët dhe gruan të shtrirë në rrugë (Foto)

Një baba u kthye në shtëpi për të gjetur tre fëmijët e tij të vdekur dhe nënën e tyre infermiere të shtrrë në rrugë në një vrasje të tmerrshme të trefishtë.

Andrew McGinley u njoftua nga policët që të qëndrojë larg pasi ai mbërriti në shtëpinë në Dublin, ku një shënim i ftohtë në dritare shkruante: “Mos shkoni lart, thirrni 999”.

Policia gjeti vëllezërit e motrat Conor, në moshën nëntë vjeç, Darragh, në moshën shtatë vjeç dhe Carla, tre vjeç, të vdekur në dysheme me frikën se mund të ishin mbytur.

Deirdre Morley – që besohet të jetë nëna e fëmijëve – u gjet në një gjendje “të çorientuar” nga një shofer taksie.

Ajo u dërgua përsëri në shtëpi pa vetëdije kur u zbulua shënimi në pragun e dritares.

Policët besojnë se ata nuk vdiqën nga shkaqe natyrale – me raportet e mëparshme që sugjerojnë se ata mund të jenë droguar ose helmuar.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Rishqyrtimi i tenderit të autostradës së Gjilanit irriton shefen e prokurimit

Rishqyrtimi i tenderit të autostradës së Gjilanit irriton shefen e prokurimit

Vuçiq: Jemi të kënaqur që SHBA insistoi për heqjen e taksës, do t’i kthehemi dialogut

Vuçiq: Jemi të kënaqur që SHBA insistoi për heqjen e taksës, do t’i kthehemi dialogut

Presidenti: Kosova e Serbia do të lëvizin në marrëveshje të reja

Presidenti: Kosova e Serbia do të lëvizin në marrëveshje të reja

Temperatura e Antarktikut rritet për herë të parë mbi 20C

Temperatura e Antarktikut rritet për herë të parë mbi 20C

Haradinaj e kërcënon Kurtin, nëse e heq taksën

Haradinaj e kërcënon Kurtin, nëse e heq taksën

Kurti emëron këshilltar ekspertin amerikan që e hartoi raportin për dëbimin e gylenistëve

Kurti emëron këshilltar ekspertin amerikan që e hartoi raportin për dëbimin e gylenistëve

Haxhiu takohet me Apostolovën: Fuqizohet plan-veprimi për reformën në drejtësi

Haxhiu takohet me Apostolovën: Fuqizohet plan-veprimi për reformën në drejtësi

Gjykata vendos për edukatoren që rrahu fëmijën

Gjykata vendos për edukatoren që rrahu fëmijën

AGK dënon gjuhën linçuese të anëtarëve të Vetëvendosjes ndaj Adriatik Kelmendit

AGK dënon gjuhën linçuese të anëtarëve të Vetëvendosjes ndaj Adriatik Kelmendit

Policia e Kosovës arreston dy persona, morën ryshfet nga një biznes

Policia e Kosovës arreston dy persona, morën ryshfet nga një biznes

Reciprociteti do të vendoset, thotë Haziri

Reciprociteti do të vendoset, thotë Haziri

Ndodh edhe kjo! Kryetati i Drenasit nga PDK e uron zv/ministrin e Arsimit  të Vetëvendosjes

Ndodh edhe kjo! Kryetati i Drenasit nga PDK e uron zv/ministrin e Arsimit të Vetëvendosjes

Thaçi takon sonte ambasadorin Grenell, flasin për dialogun Kosovë-Serbi

Thaçi takon sonte ambasadorin Grenell, flasin për dialogun Kosovë-Serbi

BE-ja pa qëndrim ndaj propozimit të Kurtit për reciprocitet

BE-ja pa qëndrim ndaj propozimit të Kurtit për reciprocitet

Kurti: Jemi të përkushtuar për zhvillimin e arsimit, që është parakusht për zhvillimin e vendit

Kurti: Jemi të përkushtuar për zhvillimin e arsimit, që është parakusht për zhvillimin e vendit

Spasovski,  i ashpër me ministrat që s’e respektojnë Marrëveshjen për emrin

Spasovski, i ashpër me ministrat që s’e respektojnë Marrëveshjen për emrin