Ngeci brenda qeses së ushqimit, macja u largua ngadalë duke u përpjekur të ikte (Video)

23.03.2019 18:47
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ngeci brenda qeses së ushqimit, macja u largua ngadalë duke u përpjekur të ikte (Video)

Drew LaFasto dhe Zach Ellis nga Tennessee e Shteteve të Bashkuara, mbetën të hutuar me macen e tyre Velma, e cila ngeci brenda qeses së ushqimit.

Kafsha të cilës i pëlqejnë shumë ushqimet e njerëzve, kishte ngrënë çfarë kishte mbetur dhe pastaj nuk dinte të dilte, transmeton Telegrafi.

“Sikur t’i vinte turp, që nuk po gjen mënyrë për të dalë jashtë dhe u largua nga dhoma që mos ta shohim” ka shkruar LaFasto.

Meqenëse macet janë kafshë mjaft inteligjente, nuk mendohet se nuk ka ditur të dilte, por se ishte vetëm një lojë që e bënte me pronarët e saj. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ngeci brenda qeses së ushqimit, macja u largua ngadalë duke u përpjekur të ikte (Video)

Ngeci brenda qeses së ushqimit, macja u largua ngadalë duke u përpjekur të ikte (Video)

Rrotullimi si pjata e mikrovalës, sfida e fundit që po realizohet nga të rinjtë (Video)

Rrotullimi si pjata e mikrovalës, sfida e fundit që po realizohet nga të rinjtë (Video)

Lansimi i Zgjidhjes Digjitale “EduPerformanca” të Projektit Tech4Policy

Lansimi i Zgjidhjes Digjitale “EduPerformanca” të Projektit Tech4Policy

Galaxy S10 5G del në shitje më 5 Prill

Galaxy S10 5G del në shitje më 5 Prill

Dy javë nga debutimi dhe Devil May Cry 5 ka shitur 5 milion kopje

Dy javë nga debutimi dhe Devil May Cry 5 ka shitur 5 milion kopje

Shërbimi i transferimit të të dhënave Firefox Send mbërrin në Android

Shërbimi i transferimit të të dhënave Firefox Send mbërrin në Android

ICT Awards për herë të parë në Vlorë, takime edhe në Tiranë, Prishtinë, Ferizaj, Mitrovicë dhe Pejë

ICT Awards për herë të parë në Vlorë, takime edhe në Tiranë, Prishtinë, Ferizaj, Mitrovicë dhe Pejë

Videot janë formati me angazhimin më të lartë në Facebook

Videot janë formati me angazhimin më të lartë në Facebook

Ja sesi të përdorni funksionin e ri të replikave në Messenger

Ja sesi të përdorni funksionin e ri të replikave në Messenger

Ja sesi Huawei P30 do të ngjajë

Ja sesi Huawei P30 do të ngjajë

Studentët shfrytëzuan dy trotinete për të transportuar një divan (Video)

Studentët shfrytëzuan dy trotinete për të transportuar një divan (Video)

Pinterest nis përgatitjet për tu bërë një kompani publike

Pinterest nis përgatitjet për tu bërë një kompani publike

Trump nuk i pëlqen mënyra sesi rrjetet social po sillen

Trump nuk i pëlqen mënyra sesi rrjetet social po sillen

Objektet e fshehura duhet gjetur për 45 sekonda, sfidë edhe për ata që kanë shikim të mprehtë (Foto)

Objektet e fshehura duhet gjetur për 45 sekonda, sfidë edhe për ata që kanë shikim të mprehtë (Foto)

Telefonia celulare vijon tkurrjen, rritet interneti fiks

Telefonia celulare vijon tkurrjen, rritet interneti fiks

Microsoft ka ndërtuar një pajisje që ruan informacionin në ADN

Microsoft ka ndërtuar një pajisje që ruan informacionin në ADN