Nëna hante në fshehtësi, fëmija që kishte në prehër kthente kokën për ta shikuar (Video)

19.04.2019 18:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Nëna hante në fshehtësi, fëmija që kishte në prehër kthente kokën për ta shikuar (Video)

Të gjithë prindërit e ndajnë ushqimin me fëmijët, vetëm se një nënë nga Kina deshi të mahitej me fëmijën e saj, derisa po e hante një mollë.

Derisa e mbante në prehër djalin nëntë muajsh, ajo pretendonte se po shikonte televizion, ndërsa ai vazhdimisht e kthente kokën, kur ajo përtypte kafshatën, transmeton Telegrafi.

“Vetëm uroj, që pas këtij rasti t’ia ketë dhënë një copë mollë” ka qenë një prej komenteve të shumta.

Ngjarja është pëlqyer shumë kur u shpërnda në internet, për mënyrën e reagimit të vogëlushit ndaj ushqimit. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Nëna hante në fshehtësi, fëmija që kishte në prehër kthente kokën për ta shikuar (Video)

Nëna hante në fshehtësi, fëmija që kishte në prehër kthente kokën për ta shikuar (Video)

Një student në SHBA shkatërron 59 kompjuterë me një USB Killer

Një student në SHBA shkatërron 59 kompjuterë me një USB Killer

AMA gjobit tre televizione për gjuhë urrejtjeje dhe reklama padeklaruara

AMA gjobit tre televizione për gjuhë urrejtjeje dhe reklama padeklaruara

Pinterest vlerësohet mbi parashikimet me 12.7 miliardë dollarë

Pinterest vlerësohet mbi parashikimet me 12.7 miliardë dollarë

Facebook në shënjestër grupet e së djathtës ekstreme

Facebook në shënjestër grupet e së djathtës ekstreme

Microsoft paralajmëron përdoruesit për një tjetër përditësim të rrezikshëm

Microsoft paralajmëron përdoruesit për një tjetër përditësim të rrezikshëm

Kishte votuar “partinë e gabuar”, votuesi në Indi këput gishtin e tij (Foto/Video)

Kishte votuar “partinë e gabuar”, votuesi në Indi këput gishtin e tij (Foto/Video)

Jeta dixhitale e prindërve pasi fëmijët flenë

Jeta dixhitale e prindërve pasi fëmijët flenë

HP rifreskon linjën e laptopëve ZBook dhe EliteBook

HP rifreskon linjën e laptopëve ZBook dhe EliteBook

Samsung në telashe, ekrani i Galaxy Fold thyhet me dy ditë përdorim

Samsung në telashe, ekrani i Galaxy Fold thyhet me dy ditë përdorim

Ligji i ri i Bashkimit Evropian që mund të gjobisë Facebook, Twitter dhe YouTube

Ligji i ri i Bashkimit Evropian që mund të gjobisë Facebook, Twitter dhe YouTube

Gjenerata e ardhshme e iPhone ka tre kamera të pasme

Gjenerata e ardhshme e iPhone ka tre kamera të pasme

Rina Balaj ka realizuar një fotosesion tepër seksi (Foto)

Rina Balaj ka realizuar një fotosesion tepër seksi (Foto)

BlackBerry Messenger shuhet më 31 Maj

BlackBerry Messenger shuhet më 31 Maj

Juria e ICT Awards 7 viziton Tiranën dhe Prishtinën, pranë kandidatëve nga mbarë trevat shqiptare

Juria e ICT Awards 7 viziton Tiranën dhe Prishtinën, pranë kandidatëve nga mbarë trevat shqiptare

Aplikacioni popullor në Android pjesë e një skeme të madhe mashtrimi

Aplikacioni popullor në Android pjesë e një skeme të madhe mashtrimi