Neki Emra gati për tregun turk, tregon për ofertën që i është bërë

19.06.2019 13:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Neki Emra gati për tregun turk, tregon për ofertën që i është bërë

Neki Emra ka qenë i ftuari në Kafja Express në emisionin #gjesi në T7.

Këngëtari shumë i dashur shqiptar ka folur për jetën e tij dhe për projektet muzikore që pritet të lansojë.

E ndër to, Emra ka zbuluar edhe se mund t’i bashkohet tregut turk dhe këtë herë i është bërë një ofertë që do ta ketë të vështirë ta refuzojë.

Ai tregon detajisht se për çfarë bëhet fjalë dhe kur do të vendosë me këtë aventurë të re, që mund ta dëgjoni në videon më poshtë:

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Visar Ymeri: Pa drejtësi për Astrit Deharin – nuk ka drejtësi as për Kosovën

Visar Ymeri: Pa drejtësi për Astrit Deharin – nuk ka drejtësi as për Kosovën

Raporti zviceran konstaton se Astrit Dehari dyshohet që është vrarë

Raporti zviceran konstaton se Astrit Dehari dyshohet që është vrarë

Palmer: Kosova e Serbia do të vendosin nëse kufijtë do të jenë pjesë e negociatave

Palmer: Kosova e Serbia do të vendosin nëse kufijtë do të jenë pjesë e negociatave

Ministria e Dr. Palit hap tenderë për furnizimin e punëtorëve me rroba, çadra e çanta

Ministria e Dr. Palit hap tenderë për furnizimin e punëtorëve me rroba, çadra e çanta

McAllister kundër Macronit për Shqipërinë: Zgjidhja do ishte një rrugë e ngjashme me rezolutën e Bundestagut

McAllister kundër Macronit për Shqipërinë: Zgjidhja do ishte një rrugë e ngjashme me rezolutën e Bundestagut

Vetëvendosje e dërgon në Supreme kërkesën për pranim të votave nga mërgata

Vetëvendosje e dërgon në Supreme kërkesën për pranim të votave nga mërgata

Limaj: Nisma aktualisht ka 5.5 për qind, të mos procesohen votat e parregullta

Limaj: Nisma aktualisht ka 5.5 për qind, të mos procesohen votat e parregullta

Përfundon takimi i grupeve punuese VV-LDK, u diskutua për formatin e qeverisë me 12 ministri

Përfundon takimi i grupeve punuese VV-LDK, u diskutua për formatin e qeverisë me 12 ministri

Maqedonia e Veriut në pritje të protokolleve për anëtarësim në NATO

Maqedonia e Veriut në pritje të protokolleve për anëtarësim në NATO

MPJ: Zëvendësit të Gjuriqit iu ndalua hyrja në Kosovë se nuk pati leje

MPJ: Zëvendësit të Gjuriqit iu ndalua hyrja në Kosovë se nuk pati leje

Nis takimi për harmonizim të programit, Vetëvendosja e pret LDK-në në selinë e saj

Nis takimi për harmonizim të programit, Vetëvendosja e pret LDK-në në selinë e saj

Policia e Kosovës fillon edhe kontrollet teknike të veturave, ndalohen 17 të tilla

Policia e Kosovës fillon edhe kontrollet teknike të veturave, ndalohen 17 të tilla

Akuza e Tabakut: Qeveria e Ramës ka fshehur 296 mln eurot e inceneratorit të Tiranës

Akuza e Tabakut: Qeveria e Ramës ka fshehur 296 mln eurot e inceneratorit të Tiranës

Barcelona-Real luhet në 18 dhjetor, El Clasico ka një datë

Barcelona-Real luhet në 18 dhjetor, El Clasico ka një datë

Nis verifikimi i votave të ardhura nga Serbia, stafi i KQZ-së i veshur si në Çernobil

Nis verifikimi i votave të ardhura nga Serbia, stafi i KQZ-së i veshur si në Çernobil

Daçiq: Zgjidhja politike për Kosovën – përparësi kombëtare e Serbisë

Daçiq: Zgjidhja politike për Kosovën – përparësi kombëtare e Serbisë