Në shtëpinë e Miriamit, Albanit dhe Ameli gjithçka është magjike

07.12.2017 19:42
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Në shtëpinë e Miriamit, Albanit dhe Ameli gjithçka është magjike

Alban Skëndëraj dhe Miriam Cani janë dy nga emrat më të dashur të muzikës dhe tashmë kanë krijuar figurën prindërore më të adhuruar për fansat e tyre.

Miriami ka publikuar një foto të vajzës së tyre Ameli, e cila shikon në bredhin e Krishtlindjeve një glob që mban një foto të atyre të tre.  

Nuk mund të ketë më bukur se kaq. Të gjitha publikimet e tyre falin kaq shumë emocione dhe frymëzim. /Gazeta Express/ 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ami merr pozë, por Ermali i prish gjithçka!

Ami merr pozë, por Ermali i prish gjithçka!

Interi i ofron Brozovicit rinovim të kontratës

Interi i ofron Brozovicit rinovim të kontratës

Super fryti: Hani boronica për ta zvogëluar deri në 32% rrezikun për sulm në zemër

Super fryti: Hani boronica për ta zvogëluar deri në 32% rrezikun për sulm në zemër

Vajza e Barack Obamës ‘spektakël’ në mes të Parisit, puthje dhe…

Vajza e Barack Obamës ‘spektakël’ në mes të Parisit, puthje dhe…

Tayna i gëzohet edhe një tjetër suksesi

Tayna i gëzohet edhe një tjetër suksesi

Interi mund të shesë Perisicin dhe Candrevan për Chiesan

Interi mund të shesë Perisicin dhe Candrevan për Chiesan

Ja sesi të shkarkoni dhe instaloni një kopje të pastër të Windows 7-ës

Ja sesi të shkarkoni dhe instaloni një kopje të pastër të Windows 7-ës

Vin Veli në një lidhje të re dashurie?

Vin Veli në një lidhje të re dashurie?

Barcelona ka pasur 900 milionë euro të hyra në sezonin e kaluar

Barcelona ka pasur 900 milionë euro të hyra në sezonin e kaluar

Nëse e shihni këtë vizë të bardhë te mishi i pulës, mos gaboni ta fusni në gojë

Nëse e shihni këtë vizë të bardhë te mishi i pulës, mos gaboni ta fusni në gojë

Humb jetën babai i aktorit turk

Humb jetën babai i aktorit turk

Roma është duke pritur ofertat për Alissonin

Roma është duke pritur ofertat për Alissonin

Pas kaq vitesh, Dafina flet për Tunën, nuk do ta besoni çka thotë për të

Pas kaq vitesh, Dafina flet për Tunën, nuk do ta besoni çka thotë për të

Kalinic shumë afër kalimit te Atletico

Kalinic shumë afër kalimit te Atletico

Harrojeni Kallashin, Shkendijen e të tjerat, zbulohet një femër tjetër seksi shqiptare

Harrojeni Kallashin, Shkendijen e të tjerat, zbulohet një femër tjetër seksi shqiptare

Hakerat sulmuan 2.5 milion herë portalin E-Albania

Hakerat sulmuan 2.5 milion herë portalin E-Albania