Në këtë gjendje nuk e keni parë asnjëherë ‘Llukmanin’ (FOTO)

19.06.2017 15:58
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Në këtë gjendje nuk e keni parë asnjëherë ‘Llukmanin’ (FOTO)

Aktori Ernest Zymberi njihet për rolin e tij në serialin vendor komik ‘O sa mirë’.

Ai luan rolin e djalit nga Presheva, transmeton arbresh.

Kuptohet që gjatë xhirimeve ata edhe qeshin e këto pjesë i hedhin në fund të çdo episode.

E, në episodën e fundit pra të 113 protagonisti kryesor i babutave ishte pikërisht ‘Lullkmani’ i Preshevës.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Blind do të luaj në Serie A, skuadrat e mëdha në garë për të

Blind do të luaj në Serie A, skuadrat e mëdha në garë për të

Dy këngëtaret e famshme nuk flasin mes vete? Dëgjojeni mendimin e Duas për Ritën

Dy këngëtaret e famshme nuk flasin mes vete? Dëgjojeni mendimin e Duas për Ritën

Atletico i bashkohet garës për Martial, e shohin francezin si zëvendësues të Griezmannit

Atletico i bashkohet garës për Martial, e shohin francezin si zëvendësues të Griezmannit

Ismaili: Brenda 10 ditësh shpallet konkursi për drejtor të Bordit të Sigurimeve Shëndetësore

Ismaili: Brenda 10 ditësh shpallet konkursi për drejtor të Bordit të Sigurimeve Shëndetësore

Lori Hoxha na magjepsi…E shtrirë dhe duke menduar për dikë që mungon

Lori Hoxha na magjepsi…E shtrirë dhe duke menduar për dikë që mungon

Statistikat flasin: Ronaldo ka shënuar më shumë gola se Messi kur El Classio u luajt në Nou Camp

Statistikat flasin: Ronaldo ka shënuar më shumë gola se Messi kur El Classio u luajt në Nou Camp

Rita Ora zbulon fotografi personale që mban në telefonin e saj

Rita Ora zbulon fotografi personale që mban në telefonin e saj

Southamptoni do të fitojë disa miliona euro nëse Liverpooli e fiton Ligën e Kampionëve

Southamptoni do të fitojë disa miliona euro nëse Liverpooli e fiton Ligën e Kampionëve

Modeli i ardhshëm i Tesla, një revolucion prodhimi

Modeli i ardhshëm i Tesla, një revolucion prodhimi

Përse disa njerëzve u shfaqen gropëza në faqe kur qeshin, ja çfarë kanë të veçantë ata

Përse disa njerëzve u shfaqen gropëza në faqe kur qeshin, ja çfarë kanë të veçantë ata

Nga riveshja e mbathjeve deri tek fshirja me letra të lagura, ja çfarë (nuk) duhet të bëjë një femër menjëherë pas seksit

Nga riveshja e mbathjeve deri tek fshirja me letra të lagura, ja çfarë (nuk) duhet të bëjë një femër menjëherë pas seksit

Conte: Nuk jam fajtor për largimin e Salahut, përgjegjësinë kërkojeni diku tjetër

Conte: Nuk jam fajtor për largimin e Salahut, përgjegjësinë kërkojeni diku tjetër

Pak para martesës- Kështu i numëron ditën Afërdita Dreshaj

Pak para martesës- Kështu i numëron ditën Afërdita Dreshaj

Bëhen edhe matjet zyrtare, gjithçka gati për meçin mes Hayet dhe Bellewit

Bëhen edhe matjet zyrtare, gjithçka gati për meçin mes Hayet dhe Bellewit

Publikohen më shumë foto të OnePlus 6

Publikohen më shumë foto të OnePlus 6

Aksidentohet aktori turk

Aksidentohet aktori turk