“Ndjeja dhëmbët që po mi ngulte në mish”: Modelja e tregon momentin kur u kafshua nga peshkaqeni (Foto)

11.07.2018 06:10
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
“Ndjeja dhëmbët që po mi ngulte në mish”: Modelja e tregon momentin kur u kafshua nga peshkaqeni (Foto)

Modelja e Instagramit nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara, ka thënë që ndjehet me fat që shpëtoi gjallë, pasi notoi me peshkaqenët në Bahama.

Katrina Zerutskie kishte dëgjuar se notimi me peshkaqenët është shumë i këndshëm, andaj kur pa një grup te tyre, nuk mendoi gjatë dhe u hodh që të përjetonte në këtë ndjenjë, transmeton Telegrafi.

Momenti që do duhej t’i linte 19-vjeçares vetëm kujtime të mirë, u kthye në makth kur një prej tyre e kafshoi dhe e tërhoqi brenda ujit të pastër si kristali.

Momenti i kafshimit nga peshkaqeni

“E kisha tërë bërrylin në gojën e tij, ndjeja dhëmbët që mi ngulte në mish”, ka thënë Zerutskie për media.

Adoleshentja që është studente e mjekësisë, ka qenë në pushime me familjen e të dashurit, ndërsa momenti dramatik u kam prej babait të tij.

Pasi shpëtoi dhe nisi të dilte në breg

Notimi saj me peshkaqenët u kritikua në masë të madhe, duke u konsideruar si rrezikim i jetës, vetëm për pak popullaritet. Në anën tjetër, ajo i ka hedhur poshtë, duke thënë se ishte një veprim i pa menduar mirë, por që nuk e bëri për famë. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


AKEP tender të ri frekuencash me vlerë 22 milion euro, pritet rritja e shpejtësisë së internetit

AKEP tender të ri frekuencash me vlerë 22 milion euro, pritet rritja e shpejtësisë së internetit

Pajisjet shtëpiake që mund të jenë të rrezikshme nëse nuk i pastroni

Pajisjet shtëpiake që mund të jenë të rrezikshme nëse nuk i pastroni

Arra braziliane – sa bën të hamë brenda një dite

Arra braziliane – sa bën të hamë brenda një dite

Orët inteligjente të Fossil vinë me Google Play dhe sensorë për matjen e rrahjeve të zemrës

Orët inteligjente të Fossil vinë me Google Play dhe sensorë për matjen e rrahjeve të zemrës

Komisioni Evropian kërkon implementimin e një karikuesit të përbashkët telefonësh

Komisioni Evropian kërkon implementimin e një karikuesit të përbashkët telefonësh

Dorëzohet Real Madridi, Kovacic drejt Chelsea në huazim

Dorëzohet Real Madridi, Kovacic drejt Chelsea në huazim

Si 16-vjeçar filloi të mbjell çdo ditë drunj, pas 39 viteve e shndërroi ishullin në një pyll ku jetojnë tigrat dhe elefantët (Foto)

Si 16-vjeçar filloi të mbjell çdo ditë drunj, pas 39 viteve e shndërroi ishullin në një pyll ku jetojnë tigrat dhe elefantët (Foto)

Klubet që kanë shpenzuar më së shumti deri më tani, Juve e para

Klubet që kanë shpenzuar më së shumti deri më tani, Juve e para

Bletët frymëzojnë hulumtuesit e dronëve

Bletët frymëzojnë hulumtuesit e dronëve

“Ju e doni një kombëtare tjetër”, Valon Behrami: Gjithmonë kanë bërë dallime mes shqiptarëve dhe të tjerëve

“Ju e doni një kombëtare tjetër”, Valon Behrami: Gjithmonë kanë bërë dallime mes shqiptarëve dhe të tjerëve

Ushqimet që duhet t’i hani për t’u freskuar në ditët e nxehta të verës

Ushqimet që duhet t’i hani për t’u freskuar në ditët e nxehta të verës

Zyrtare: Pas 12 vjetëve te City, Joe Hart transferohet te Burnley

Zyrtare: Pas 12 vjetëve te City, Joe Hart transferohet te Burnley

Microsoft do të mbajë të gjallë Skype klasik edhe për ca kohë

Microsoft do të mbajë të gjallë Skype klasik edhe për ca kohë

Edhe pse është vetëm 12-vjeç, ndjek studimet në universitetin e mjekësisë

Edhe pse është vetëm 12-vjeç, ndjek studimet në universitetin e mjekësisë

15 këshilla për të jetuar një jetë të shëndetshme

15 këshilla për të jetuar një jetë të shëndetshme

Chelsea paguan klauzolën 100 milionë euroshe të portierit Jan Oblak

Chelsea paguan klauzolën 100 milionë euroshe të portierit Jan Oblak