‘Na çave k…, o by… m*ti’/ Nxehet konkurenti dhe përplas në tokë Renato Mekollin (VIDEO)

11.12.2020 23:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
‘Na çave k…, o by… m*ti’/ Nxehet konkurenti dhe përplas në tokë Renato Mekollin (VIDEO)

Ky i fundit i ka kërkuar llogari për fjalët ofenduese, por kjo gjë e ka acaruar edhe më tepër situatën, çka ka bërë që Eusebio të kthehet dhe ta shtyjë fort Renaton duke e plasur në tokë.

Konkurenti: Po kë shty ashtu, se unë po bëj më të mirën. Ti ça po bën?

Mekolli: Ku po bën më të mirën?

Konkurenti: Po kot u kape tani ti. Do me më prish mua.. Na çave k*rin. Rrotë k*ri.

Mekolli: K*arin e kujt mo idiot?

Konkurenti: Ty mo (e shtynë). Ik o varik*rs. b*th q*r m*ti, të q*fsha rracën…

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


‘Na çave k…, o by… m*ti’/ Nxehet konkurenti dhe përplas në tokë Renato Mekollin (VIDEO)

‘Na çave k…, o by… m*ti’/ Nxehet konkurenti dhe përplas në tokë Renato Mekollin (VIDEO)

ASHI dhe Trusti thonë se ueb faqet e qeverisë janë të sigurta

ASHI dhe Trusti thonë se ueb faqet e qeverisë janë të sigurta

Osmani: Votuesin e LDK-së e përfaqësoj unë

Osmani: Votuesin e LDK-së e përfaqësoj unë

Osmani: Askush nuk mund të gjykojë luftën e UÇK-së

Osmani: Askush nuk mund të gjykojë luftën e UÇK-së

Për 6 orë 200 mijë aplikime për tërheqje të 10 % nga Trusti

Për 6 orë 200 mijë aplikime për tërheqje të 10 % nga Trusti

Rama viziton policin e plagosur, ka një thirrje për protestuesit

Rama viziton policin e plagosur, ka një thirrje për protestuesit

Këto janë linçet zyrtare përmes të cilave mund të aplikoni për 10%

Këto janë linçet zyrtare përmes të cilave mund të aplikoni për 10%

Osmani bisedon personalisht me Walker, dakordohen për bashkëpunim

Osmani bisedon personalisht me Walker, dakordohen për bashkëpunim

Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

​156 mijë aplikime në Trust për 10 përqindëshin

​156 mijë aplikime në Trust për 10 përqindëshin

Nis me tensione protesta në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës

Nis me tensione protesta në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës

Për herë të parë hapen Zyrat e Këshillit Kombëtar Shqiptar në Medvegjë

Për herë të parë hapen Zyrat e Këshillit Kombëtar Shqiptar në Medvegjë

Serbia i dërgon letër Joe Bidenit, ankohet lidhur me rekomandimet e Engelit për Kosovën

Serbia i dërgon letër Joe Bidenit, ankohet lidhur me rekomandimet e Engelit për Kosovën

Mbi 120 mijë persona aplikojnë në Trust për 10 përqindshin

Mbi 120 mijë persona aplikojnë në Trust për 10 përqindshin

Zafa kapet me Imer Mushkolajn: Flej pa çorapa, ka kush kujdeset për sigurinë tënde kibernetike

Zafa kapet me Imer Mushkolajn: Flej pa çorapa, ka kush kujdeset për sigurinë tënde kibernetike

​Haradinaj takon kryeministrin maqedonas Zoran Zaev

​Haradinaj takon kryeministrin maqedonas Zoran Zaev