Momenti kur mjekët ia kthejnë këmbën në vend Andre Gomes

03.11.2019 23:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Momenti kur mjekët ia kthejnë këmbën në vend Andre Gomes

Një nga ngjarjet më tronditëse në futboll ndodhi sot në ndeshjen mes Everton dhe Tottenham, e cila përfundoi baras 1-1.

Heung Min-Son i mysafirëve bëri një ndërhyrje të ashpër te mesfushori Andre Gomes, i cili pësoi lëndim të rëndë.

Portugezi theu këmbën, ndërkohë të gjithë futbollistën mbetën të tronditur nga ajo që panë, shkruan lajmi.net.

Tashmë konfirmohet se ai është në spital për ekzaminime të mëtutjeshme dhe pritet të jetë jashtë fushave për një kohë të gjatë.

Ndërkohë janë publikuar pamjet kur mjekët ia kthejnë këmbën në vend Andre Gomes, të cilat janë mjaft të rënda. /Lajmi.net/

Horrific Injury to Andre Gomes…

Horrific Injury to Andre Gomes…

Posted by PSL Fantasy on Monday, November 4, 2019

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Momenti kur mjekët ia kthejnë këmbën në vend Andre Gomes

Momenti kur mjekët ia kthejnë këmbën në vend Andre Gomes

Gomes thyen këmbën gjatë ndeshjes – kjo është gjendja e tij (VIDEO)

Gomes thyen këmbën gjatë ndeshjes – kjo është gjendja e tij (VIDEO)

Me këtë fanellë Dardanët do të dalin përballë Anglisë

Me këtë fanellë Dardanët do të dalin përballë Anglisë

Rivaliteti në Serie A mes Juventus dhe Inter

Rivaliteti në Serie A mes Juventus dhe Inter

VIDEO/ Këngëtari serb publikon këngën për miqësinë me shqiptarët: Jemi si një familje dhe kjo dihet

VIDEO/ Këngëtari serb publikon këngën për miqësinë me shqiptarët: Jemi si një familje dhe kjo dihet

Ronela Hajati shfaqet me ndryshim të ri

Ronela Hajati shfaqet me ndryshim të ri

Grimeri shqiptar shndërrohet në femër për Halloween

Grimeri shqiptar shndërrohet në femër për Halloween

Kylie dhe Kendall Jenner shfaqen joshëse

Kylie dhe Kendall Jenner shfaqen joshëse

Magjia e Messit, ja pse është më i miri në botë

Magjia e Messit, ja pse është më i miri në botë

Tërbohen modelet! Ishin dëbuar nga stadiumi, por sërish nudo! – FOTO

Tërbohen modelet! Ishin dëbuar nga stadiumi, por sërish nudo! – FOTO

Dua, mos po guxon më shumë “se ç’duhet”? (FOTO)

Dua, mos po guxon më shumë “se ç’duhet”? (FOTO)

E mbante mbyllur prej vitesh, makina e pasuron në ankand

E mbante mbyllur prej vitesh, makina e pasuron në ankand

Dafina ndan një imazh të ri për fansat e saj

Dafina ndan një imazh të ri për fansat e saj

Rasti i Morena Tarakut, Prokuroria deklaron se nuk është mbyllur ende

Rasti i Morena Tarakut, Prokuroria deklaron se nuk është mbyllur ende

Nora Istrefi e gjitha në lëkurë, mahnit me dukjen

Nora Istrefi e gjitha në lëkurë, mahnit me dukjen

Carlos Vela, i hapur për transferim në Barcelonë

Carlos Vela, i hapur për transferim në Barcelonë