Momenti kur dy gra përleshen me njëra-tjetrën, para fëmijëve të tyre – në një autobus në Angli (Video)

14.03.2019 21:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Momenti kur dy gra përleshen me njëra-tjetrën, para fëmijëve të tyre – në një autobus në Angli (Video)

Ky është momenti tronditës kur dy gra duket se shkëmbejnë edhe grushte, para fëmijëve të tmerruar në një autobus.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, pamjet tregojnë momentin kur dy gratë bërtasin dhe shajnë njëra tjetrën ndërsa lëvizin nëpër autobus, megjithëse janë të rrethuar nga pasagjerë të tjerë.

Të dy gratë duket se kanë edhe fëmijë me to gjatë ballafaqimit, në një autobus në Angli.

Shoferi është i detyruar gjithashtu të përpiqet të zbusë situatën ndërsa një femër i telefonon policisë.

Ndërkohë dukej sikur gratë ishin qetësuar, por përsëri vazhdojnë kur një nga gratë e përfshira përpiqet të largohet nga autobusi. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Google kundër aplikacioneve të cilat shesin drogë

Google kundër aplikacioneve të cilat shesin drogë

T-Series, kanali i parë në YouTube me 100 milionë abonentë

T-Series, kanali i parë në YouTube me 100 milionë abonentë

Rekord Evropian për transmetimet e të dhënave mbi fibrat optike

Rekord Evropian për transmetimet e të dhënave mbi fibrat optike

Google Maps fillon raportimin e kamerave të shpejtësisë në 40 vende të botës

Google Maps fillon raportimin e kamerave të shpejtësisë në 40 vende të botës

Puna nga shtëpia, një prej trendeve globale në rritje

Puna nga shtëpia, një prej trendeve globale në rritje

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Assange në burg

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Assange në burg

E-mailet Konfidenciale të Gmail vinë edhe në G Suite

E-mailet Konfidenciale të Gmail vinë edhe në G Suite

Huawei kërkon nga një gjykate Amerikane të anulojë sanksionet

Huawei kërkon nga një gjykate Amerikane të anulojë sanksionet

Apple: Ja arsyet pse App Store nuk është monopol

Apple: Ja arsyet pse App Store nuk është monopol

Indeksimi mobil bëhet standard në Google Search

Indeksimi mobil bëhet standard në Google Search

Apple iPhone 11 me një veçori emocionuese

Apple iPhone 11 me një veçori emocionuese

Microsoft kujton nostalgjikët me ringjalljen e mausit “legjendar”

Microsoft kujton nostalgjikët me ringjalljen e mausit “legjendar”

Microsoft flet për një sistem operativ “modern”

Microsoft flet për një sistem operativ “modern”

Shitet për 1.3 milionë dollarë laptopi me gjashtë lloje maluerësh

Shitet për 1.3 milionë dollarë laptopi me gjashtë lloje maluerësh

22-vjeçari i verbër dhe me autizëm përloti dhe ngriti në këmbë jurinë e “America’s Got Talent”

22-vjeçari i verbër dhe me autizëm përloti dhe ngriti në këmbë jurinë e “America’s Got Talent”

Galaxy Fold shtyhet për në muajin Qershor

Galaxy Fold shtyhet për në muajin Qershor