Mollie King, prezantuesja seksi FOTO

27.04.2018 02:34
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Mollie King, prezantuesja seksi FOTO

Mollie King është prezantuesja e re e BBC Radio 1 së bashku me Maya Jama.

Por bukuroshja bjonde nuk mund të linte kurrsesi edhe modelingun.

Ajo është shfaqur së fundmi me të brendshme, duke promovuar linjën e “Boux Avenue’s SS18”.

Përveç dy profesioneve të mësipërme, 30-vjeçarja është edhe këngëtare.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Këta janë 22 artistët që konkurojnë për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision

Këta janë 22 artistët që konkurojnë për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision

Era edhe me një bashkëpunim të ri ndërkombëtar

Era edhe me një bashkëpunim të ri ndërkombëtar

Kida sapo ka sjell projektin e ri muzikor “Merri krejt”

Kida sapo ka sjell projektin e ri muzikor “Merri krejt”

Enca sjell këtë pamje nga shtrati

Enca sjell këtë pamje nga shtrati

Në shtratin e dashurisë kjo femër hyri ne mes Tunës dhe Ences

Në shtratin e dashurisë kjo femër hyri ne mes Tunës dhe Ences

Anxhelina Hadërgjonaj iu çmend me foton e radhës

Anxhelina Hadërgjonaj iu çmend me foton e radhës

Stresi bashkohet me Encën, ja kundër kujt

Stresi bashkohet me Encën, ja kundër kujt

Adelina Berisha ndryshon stilin e flokëve

Adelina Berisha ndryshon stilin e flokëve

Zbulohet këngëtarja që do të këndojë te Ura e Ibrit, është nga Kolumbia

Zbulohet këngëtarja që do të këndojë te Ura e Ibrit, është nga Kolumbia

Enca me vetëbesim të tepruar

Enca me vetëbesim të tepruar

U kritikua për xhaketën, Melanie Trump kundërpërgjigjet

U kritikua për xhaketën, Melanie Trump kundërpërgjigjet

Provokon Olta Gixhari, pozon e shtrirë në tavolinën e bilardos

Provokon Olta Gixhari, pozon e shtrirë në tavolinën e bilardos

Françeska Jaçe pozoi foton me gjoksin jashtë, Kejvina Kthella e ngacmon me këtë koment

Françeska Jaçe pozoi foton me gjoksin jashtë, Kejvina Kthella e ngacmon me këtë koment

Çfarë i bëri fytyrës Albërie Hadërgjonaj që nuk njihet më në asnjë foto?

Çfarë i bëri fytyrës Albërie Hadërgjonaj që nuk njihet më në asnjë foto?

Çfarë ju thotë kolegeve me këtë mesazh Enca

Çfarë ju thotë kolegeve me këtë mesazh Enca

Ministri Ismaili sjell edhe një fotografi me bashkëshorten

Ministri Ismaili sjell edhe një fotografi me bashkëshorten