Molby, e mbështet idenë e transferimit të Timo Werner në Anfield

18.05.2020 13:09
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Molby, e mbështet idenë e transferimit të Timo Werner në Anfield

Ish-futbollisti i Liverpoolit, Jan Molby, e mbështet idenë e transferimit të Timo Werner në Anfield në afatin e ardhshëm kalimtar.

Mirëpo, ai thotë se Redsat duhet të largojnë lojtarë për t’i bërë vend gjermanit në skuadrën e Jurgen Klopp.

Klubi anglez ka shprehur interesim për sulmuesin e RB Leipzig, mirëpo për shkak të pandemisë, duhet të largohen një apo dy lojtarë për të grumbulluar fonde.

(Foto: Jan Woitas/Pool via Getty Images/Guliver)

“Po, mendoj (se Werner do të vijë). Nuk mendoj se do të ketë shumë transferime në verën që vjen, por mendoj se kjo i konvenon Liverpoolit në shumë mënyra”.

“Kanë skuadër të fortë aktualisht. Do të largohen një apo dy lojtarë, por i kemi disa lojtarë të rinj që duhet të inkuadrohen në skuadër. Prandaj, nëse Liverpooli nuk mund të shpenzojë para, nuk mendoj se do të jetë problem i madh”,

“Pres që Timo Werner të vijë. Mendoj se ai është zgjedhja e preferuar e Liverpoolit”, ka deklaruar ish-mesfushori për Hotel Tia

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Limaj: Zëdhënësi i lirisë sonë në burg, zëdhënësi i Millosheviqit president

Limaj: Zëdhënësi i lirisë sonë në burg, zëdhënësi i Millosheviqit president

Limaj: Pa Thaçin, Krasniqin, Veselin, Selimin nuk do të kishte UÇK

Limaj: Pa Thaçin, Krasniqin, Veselin, Selimin nuk do të kishte UÇK

Vetëvrasje në Kremlin: Truproja i Putinit gjendet i vdekur?

Vetëvrasje në Kremlin: Truproja i Putinit gjendet i vdekur?

Abazi për LDK-në: A e kanë kuptuar këta që nuk i do populli?

Abazi për LDK-në: A e kanë kuptuar këta që nuk i do populli?

Gjysmëvjetori mund të përfundojë para kohe

Gjysmëvjetori mund të përfundojë para kohe

Haskuka flet për gjendjen me Covid-19 në Prizren, kritikon masat e qeverisë

Haskuka flet për gjendjen me Covid-19 në Prizren, kritikon masat e qeverisë

​A e dëmton testi COVID-19 trurin tonë?

​A e dëmton testi COVID-19 trurin tonë?

​Përfundon mbledhja e LDK-së, Gashi thotë se janë të gatshëm për zgjedhje

​Përfundon mbledhja e LDK-së, Gashi thotë se janë të gatshëm për zgjedhje

Në Itali: Ronaldo nuk e pyet Pirlon, ai vendos vet se kur luan

Në Itali: Ronaldo nuk e pyet Pirlon, ai vendos vet se kur luan

​A duhet të mbajnë maska njerëzit që janë shëruar nga COVID-19?

​A duhet të mbajnë maska njerëzit që janë shëruar nga COVID-19?

​Shumica e shkollave sot në pushim, nuk respektuan vendimin e Qeverisë

​Shumica e shkollave sot në pushim, nuk respektuan vendimin e Qeverisë

​Dy lajme shumë të mira për Juventusin

​Dy lajme shumë të mira për Juventusin

Shpend Ahmeti: Prej nesër Trafiku urban falas

Shpend Ahmeti: Prej nesër Trafiku urban falas

​Gashi: Isa Mustafa e ka për obligim të gjejë zgjidhje për presidentin

​Gashi: Isa Mustafa e ka për obligim të gjejë zgjidhje për presidentin

​Ballkani vazhdon me fitore, Llapi mposht Drenicën

​Ballkani vazhdon me fitore, Llapi mposht Drenicën

11 të vdekur dhe 539 raste të reja me COVID-19

11 të vdekur dhe 539 raste të reja me COVID-19