Modelja seksi e zbulon nëse është në lidhje me Majk

13.01.2018 01:44
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Modelja seksi e zbulon nëse është në lidhje me Majk

Bukuroshja nga Peja në një prononcim për “Albanienshowbiz” ka thënë që ajo nuk ka qenë as nuk është në lidhje me reperin kosovar Majk.

“’Katilja’ e Majk jam vetëm në videoklipin e tij, jashtë videoklipit nuk jam”, ka thënë zeshkania seksi.

Po ashtu Valbona ka bërë të ditur që ka pasur oferta nga shumë këngëtarë, po ashtu edhe nga firma të ndryshme kosovare, por, qysh thotë ajo, nuk i vlen me marrë pjesë.

“Kam pasur shumë oferta, nga këngëtarët shqiptarë e po ashtu edhe nga firma të ndryshme për reklama, por nuk e kam parë të arsyeshme me marrë pjesë. Mendoj që nuk i vlen”.

Bukuroshja e cila krahasohet për nga pamja edhe me Kim Kardashian, ka thënë që së fundmi ka pasur një ofertë nga marka e njohur “Adidas” dhe që shumë shpejtë pritet të vendoset se çfarë do të bëjë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë-Shqipëri

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë-Shqipëri

Ganja dhe Moni zbulojnë se cili është më dembel dhe cili prish skenat e klipit

Ganja dhe Moni zbulojnë se cili është më dembel dhe cili prish skenat e klipit

Kromi dhe diabeti

Kromi dhe diabeti

Kompania Franceze e telekomunikacionit Iliad lançon më 21 Qershor operatorin e katërt celular në Itali

Kompania Franceze e telekomunikacionit Iliad lançon më 21 Qershor operatorin e katërt celular në Itali

De Vrij: Dua të luaj ndaj Interit, ta mbyllim sezonin në mënyrën më të mirë  

De Vrij: Dua të luaj ndaj Interit, ta mbyllim sezonin në mënyrën më të mirë  

A është vajza e Lutfi Hazirit maturantja më e bukur?

A është vajza e Lutfi Hazirit maturantja më e bukur?

Mediat japoneze e japin të kryer transferimin e Iniestas te Vissel Kobe

Mediat japoneze e japin të kryer transferimin e Iniestas te Vissel Kobe

Leonora Jakupi po lexon Kur’anin, ndanë me fansat një pjesë të tij

Leonora Jakupi po lexon Kur’anin, ndanë me fansat një pjesë të tij

Është 121 vjeç dhe mosha për të është vetëm një numër – por ai ka dy merake në jetën e tij (Foto)

Është 121 vjeç dhe mosha për të është vetëm një numër – por ai ka dy merake në jetën e tij (Foto)

Instagram lançon rishpërndarjen e postimeve

Instagram lançon rishpërndarjen e postimeve

Agjërimi shëron këto 4 sëmundje

Agjërimi shëron këto 4 sëmundje

Simeone e do Dybalan si zëvendësues të Griezmannit

Simeone e do Dybalan si zëvendësues të Griezmannit

Urimi i Getit për ditëlindjen e Marinës: Për botën mund të jesh thjeshtë një person…

Urimi i Getit për ditëlindjen e Marinës: Për botën mund të jesh thjeshtë një person…

Roma refuzon ofertën e Realit për Alissonin

Roma refuzon ofertën e Realit për Alissonin

Incidenti seksi i moderatores, i ngrihet fustani dhe zbulohet e tëra

Incidenti seksi i moderatores, i ngrihet fustani dhe zbulohet e tëra

Instagram së shpejti do t’i tregojë përdoruesve se sa kohë kalojnë në aplikacion

Instagram së shpejti do t’i tregojë përdoruesve se sa kohë kalojnë në aplikacion