Modelja i kërkon falje Higuain: Gabova! (Foto)

10.01.2017 20:46
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Modelja i kërkon falje Higuain: Gabova! (Foto)

“Gonzalo, të kërkoj ndjesë! Jam gati që të vij në Torino, ose nëse të bie rruga nga Salerno, jam gati të të ofroj një kafe dhe të sqarojmë gjithçka”.

Me këto fjalë ka nisur ndjesën dërguar sulmuesit argjentinas të Juventusit, Antonella Fiordelisi, sportistja dhe modelja italiane e vendosur në qendër të vëmendjes pas publikimit të një bisede online me sulmuesin, ku e quante atë ‘maniak’.

Gjithçka ka nisur nëpër rrjetet sociale, më saktë në Instagram. Antonella ka shpjeguar për revistën Chi gjithë sa ka ndodhur rreth një muaj. Ajo thotë se Higuain e ka kontaktuar i pari dhe i tërhequr nga format e modeles, i ka kërkuar asaj një foto të të pasmeve “për të kuptuar nëse ishin natyrale apo me ndërhyrje kirurgjikale”.

“Nuk doja të shkruaja i sëmurë. Përdora një zhargon rruge, të tepruar! Më fal!”, kështu vijon ndjesa e saj.

Ajo shton se bisedën me Higuain e publikoi pasi ishte pyetur nëse kishte kontaktuar ndonjëherë me ndonjë person të famshëm dhe se kur u kishte dhënë emrin e Higuain, të gjithë e tallnin.

“Unë jam një vajzë e mbarë. Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje kirurgjikale. Jam krenare për gjoksin tim të sheshtë dhe të kesh të pasme të bukura nuk është faj”, rrëfen modelja.

Antonella pranon se që prej publikimit të bisedës me Higuain, ky i fundit e ka bllokuar në rrjetet sociale. Ndoshta e zhbllokon tani pas ndjesës!


/tch/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!Warning: mysqli_query(): MySQL server has gone away in /nfs/c12/h07/mnt/219136/domains/infosot.al/html/wp-includes/wp-db.php on line 1924

Warning: mysqli_query(): Error reading result set's header in /nfs/c12/h07/mnt/219136/domains/infosot.al/html/wp-includes/wp-db.php on line 1924
Kanye West: “Këto janë ndërhyrjet e mia estetike”

Kanye West: “Këto janë ndërhyrjet e mia estetike”

Në katër muajt e fundit  janë trefishuar pajisjet që mbështesin Google Assistant

Në katër muajt e fundit janë trefishuar pajisjet që mbështesin Google Assistant

James i pandalshëm në fitoren e dytë të Cavs, fitore edhe për Bostonin

James i pandalshëm në fitoren e dytë të Cavs, fitore edhe për Bostonin

Ju kujtohet fustani skandaloz i Bleona Qeretit në 'Oscar', e kishte një qëllim të fshehur

Ju kujtohet fustani skandaloz i Bleona Qeretit në 'Oscar', e kishte një qëllim të fshehur

Ndryshimi i shkrimit e paralajmëron një sëmundje

Ndryshimi i shkrimit e paralajmëron një sëmundje

Varreza më e madhe e aeroplanëve në Evropë (Foto)

Varreza më e madhe e aeroplanëve në Evropë (Foto)

Sigal Prishtina mposht Yllin, takohet në finale me Bashkimin

Sigal Prishtina mposht Yllin, takohet në finale me Bashkimin

Duda Balje publikon fotografi me bashkëshortin, tregon me çfarë emri përkëdhelës e thërret

Duda Balje publikon fotografi me bashkëshortin, tregon me çfarë emri përkëdhelës e thërret

Atletico është finalisti i parë në Ligën e Evropës, Arsenali dhe Wengeri mbetën pa trofe evropian

Atletico është finalisti i parë në Ligën e Evropës, Arsenali dhe Wengeri mbetën pa trofe evropian

Eleni Foureira bën simbolin e shqiponjës, nisin komentet negative nga grekët!

Eleni Foureira bën simbolin e shqiponjës, nisin komentet negative nga grekët!

A është mjalti “vegan”

A është mjalti “vegan”

Atletico Madrid 1-0 Arsenal, notat e lojtarëve: Xhaka dhe Mustafi më të mirët te Arsenali, Griezmann dhe Costa te Atletico

Atletico Madrid 1-0 Arsenal, notat e lojtarëve: Xhaka dhe Mustafi më të mirët te Arsenali, Griezmann dhe Costa te Atletico

Spotify arrin në 75 milionë abonentë me parapagesë pasi publikon të ardhurat e para

Spotify arrin në 75 milionë abonentë me parapagesë pasi publikon të ardhurat e para

Flet modeli shqiptar mik i Avicit: Çfarë më tha në telefonatën e fundit!

Flet modeli shqiptar mik i Avicit: Çfarë më tha në telefonatën e fundit!

Tufa e elefantëve u angazhuan së bashku, për të nxjerrë të voglin që ra në lumë (Video)

Tufa e elefantëve u angazhuan së bashku, për të nxjerrë të voglin që ra në lumë (Video)

Marseille shkon në finale të Ligës së Evropës, eliminon Salzburgun e Valon Berishës

Marseille shkon në finale të Ligës së Evropës, eliminon Salzburgun e Valon Berishës