Modelja del vetëm me peshqir në rrugë. (Foto +16)

21.10.2016 15:09
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Modelja del vetëm me peshqir në rrugë. (Foto +16)

Ajo vazhdimisht i ka ekspozuar format e saj.

Por këtë herë, Chloe Ferry doli në rrugë vetëm me një peshqir mbi trup.

21-vjeçarja u fotografua nga paparacët në Newcastle, pranë shtëpisë së saj në Angli.

2_1477051791-8054533

4_1477051775-1553305

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Mino Raiola në mision, Ibra te Milani e Pogba te Juve

Mino Raiola në mision, Ibra te Milani e Pogba te Juve

Rasti i habitshëm, treni në Rusi lëviz jashtë shinave (Video)

Rasti i habitshëm, treni në Rusi lëviz jashtë shinave (Video)

Drejtori i Arsenalit konfirmon bisedimet për Superligën e Evropës

Drejtori i Arsenalit konfirmon bisedimet për Superligën e Evropës

Prishtina fiton lehtësisht ndaj Lipjanit

Prishtina fiton lehtësisht ndaj Lipjanit

Lëndohet Pjanic, Juventusi e pret kthimin e tij nga kampi boshnjak

Lëndohet Pjanic, Juventusi e pret kthimin e tij nga kampi boshnjak

Beteja për jetë a vdekje, tufa e luaneshave rrëzojnë dhe mbysin buallin para syve të turistëve (Video, +18)

Beteja për jetë a vdekje, tufa e luaneshave rrëzojnë dhe mbysin buallin para syve të turistëve (Video, +18)

Kosova mban stërvitjen e fundit, djelmoshat gati për ndeshjen me Maltën

Kosova mban stërvitjen e fundit, djelmoshat gati për ndeshjen me Maltën

Samsung nuk do të ofrojë më tema falas

Samsung nuk do të ofrojë më tema falas

Portugalia nuk mund të mendojë për Ronaldon – thotë Santos

Portugalia nuk mund të mendojë për Ronaldon – thotë Santos

Villas-Boas: Isha në bisedime me Interin dhe Romën

Villas-Boas: Isha në bisedime me Interin dhe Romën

Ndodh edhe kjo, deveja në skaj të rrugëve të Filadelfisë së mbuluar nga bora (Foto/Video)

Ndodh edhe kjo, deveja në skaj të rrugëve të Filadelfisë së mbuluar nga bora (Foto/Video)

Notat e lojtarëve: Holandë 2-0 Francë, Depay ndër më të mirëve

Notat e lojtarëve: Holandë 2-0 Francë, Depay ndër më të mirëve

Brazili fiton ndaj Uruguait në ndeshjen e ngushtë falë penaltisë së Neymarit

Brazili fiton ndaj Uruguait në ndeshjen e ngushtë falë penaltisë së Neymarit

Holanda në pozitë reale për vendin e parë, e mund Francën

Holanda në pozitë reale për vendin e parë, e mund Francën

Habiteshin se si lulet që i dërgonin në varret e më të dashurve po zhdukeshin, vendosin kamera të fshehta për ta zbuluar të vërtetën- kapin një burrë (Video)

Habiteshin se si lulet që i dërgonin në varret e më të dashurve po zhdukeshin, vendosin kamera të fshehta për ta zbuluar të vërtetën- kapin një burrë (Video)

Windows 10 vjen me një temë të bardhë

Windows 10 vjen me një temë të bardhë