Bakhar Nabieva, 22 vjeçare, e cila jeton në Dnipropertrovsk, Ukrainë, ka një numër të madh fansash fal angazhimit të saj në palestër, transmeton Telegrafi.

Videon në fjalë, Bakhar e kishte postuar në llogarinë e saj në Instagram – ku tani ka mbi 439,000 shikime.

bb

Si fëmijë ajo kishte qenë shumë e hollë dhe tregon se shokët e klasës kishin bërë shaka me të. Kjo kishte vendosur t’i ndryshoj rrethanat duke shkuar në palestër. Pas një kohe, ishte zgjuar nga gjumi dhe i kishte parë disa muskuj.

“Posa i kisha parë rezultatet e zhvillimit të muskujve, më asgjë nuk ka mundur të më ndalë”, tregon ajo.

Qysh nga shfaqja e saj online, Bakhar njihet nga shumë persona dhe ka fituar pseudonimin “Vajza me të pasmen e hekurt’. /Telegrafi/