Modeles ruse iu zhdukën këmbët në ‘selfien’ para pasqyrës (Foto)

30.11.2018 20:48
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Modeles ruse iu zhdukën këmbët në ‘selfien’ para pasqyrës (Foto)

Natalia Vadianova nga Rusia, i ka befasuar dy milionë ndjekësit e saj në Instagram, me një fotografi ku nuk i shihen aspak këmbët.

Derisa po bënte ‘selfie’ para pasqyrës, modeles dhe filantropistes ruse që kishte të veshur një fund të shkurtër elegant, dukej sikur qëndronte në ajër pa pjesën e poshtme, transmeton Telegrafi.

“Ku i ke këmbët” si dhe “po mundohem të gjej zgjidhje, por nuk po mund të kuptojë çfarë po ndodhë”, ishin dy prej komenteve të shumta.

Vadianova me këmbë të zhdukura

Mirëpo, një komentues ka thënë se një këmbë e 36-vjeçares është bërë njësh me sfondin, teksa tjetra është fshehur prej reflektimit të pasqyrës.

Më 2012 Vadianova ishte zgjedhur nga Forbes, si modelja e tretë me më shumë përfitime. Gjatë të njëjtit vit, ajo pranoi pagesë me prej shtatë shifrash, pasi u bë pjesë e një reklame të Calvin Klein. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Modeles ruse iu zhdukën këmbët në ‘selfien’ para pasqyrës (Foto)

Modeles ruse iu zhdukën këmbët në ‘selfien’ para pasqyrës (Foto)

Ligjvënës në botë: Facebook-u po minon institucionet demokratike

Ligjvënës në botë: Facebook-u po minon institucionet demokratike

“Mourinho, nuk na interesojnë titujt e tu, mos jeto në të kaluarën”

“Mourinho, nuk na interesojnë titujt e tu, mos jeto në të kaluarën”

Fabregas te Chelsea deri në fund të sezonit

Fabregas te Chelsea deri në fund të sezonit

Njihuni me dronin satelit, mjeti fluturues më i madh në botë

Njihuni me dronin satelit, mjeti fluturues më i madh në botë

Rihanna pozon për linjën e të brendshmeve, mahnit me format trupore

Rihanna pozon për linjën e të brendshmeve, mahnit me format trupore

Fermeri kanadez pretendon se demi tij, është për dy centimetra më i madh se ai nga Australia (Foto)

Fermeri kanadez pretendon se demi tij, është për dy centimetra më i madh se ai nga Australia (Foto)

Zidane kthehet së shpejti si trajner, thotë djali i tij Enzo

Zidane kthehet së shpejti si trajner, thotë djali i tij Enzo

Me funksionin e ri në Instagram mund të ndani historitë vetëm me miqtë e afërt

Me funksionin e ri në Instagram mund të ndani historitë vetëm me miqtë e afërt

Barcelona aranzhon takim me përfaqësuesit e De Ligt

Barcelona aranzhon takim me përfaqësuesit e De Ligt

Ç’thotë modelja kosovare që punoi për Donald Trumpin?

Ç’thotë modelja kosovare që punoi për Donald Trumpin?

Pas dy ditëve pozitive, Bitcoin bie sërish

Pas dy ditëve pozitive, Bitcoin bie sërish

Mourinho konfirmon lëndimin e Sanchezit, nuk do të luajë më këtë vit

Mourinho konfirmon lëndimin e Sanchezit, nuk do të luajë më këtë vit

Mendoni se në Kosovë është bërë ftohtë? Shihni si duket vendi, ku temperatura arrin në -43 gradë Celsius! (Video)

Mendoni se në Kosovë është bërë ftohtë? Shihni si duket vendi, ku temperatura arrin në -43 gradë Celsius! (Video)

Morena pozon me fanelë të Kombëtares së Kosovës, kaq bukur duket

Morena pozon me fanelë të Kombëtares së Kosovës, kaq bukur duket

Ju kujtohet Enki që jepte lajmet? Nuk do ta besoni çfarë ka ndodhur me të

Ju kujtohet Enki që jepte lajmet? Nuk do ta besoni çfarë ka ndodhur me të