Mexes: E kemi humbur udhën

08.03.2015 12:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Mexes: E kemi humbur udhën

Mbrojtësi i Milanit, Philippe Mexes thotë se skuadra e tij “e ka humbur rrugën” pasi pësuan gol në minutën e fundit për të barazuar 2-2 ndaj Hellas Veronas në shtëpi.

Dhe Mexes ka marrë përgjegjësinë për golin e dytë, pasi ai dhe Bocchetti shkuan për topin e njëjtë, duke i lënë hapësirë Lopezit, shkruan Koha.net.

“Në fund e humbëm udhën. Është turp, sepse ishte e rëndësishme që të fitonim në shtëpi. Të pranosh një gol në minutat e fundit nuk është mirë.. . Humbëm dy pikë”, deklaroi francezi.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


I befason të gjithë Muriqi, pas lëndimit kthehet dhe grumbullohet për ndeshjen e fundjavës

I befason të gjithë Muriqi, pas lëndimit kthehet dhe grumbullohet për ndeshjen e fundjavës

Interi i përgjigjet Juves nga Torino, mposht pastër skuadrën “Granata”

Interi i përgjigjet Juves nga Torino, mposht pastër skuadrën “Granata”

Haaland vendos rekord dhe sfidon më të mirët e Europës

Haaland vendos rekord dhe sfidon më të mirët e Europës

Joshua “zbarkon” në tokën arabe, i gatshëm për hakmarrje ndaj Ruiz

Joshua “zbarkon” në tokën arabe, i gatshëm për hakmarrje ndaj Ruiz

Tre mijë bileta për “Dardanët” për sfidën ndaj Maqedonisë Veriore, luhet në Shkup

Tre mijë bileta për “Dardanët” për sfidën ndaj Maqedonisë Veriore, luhet në Shkup

10 trajnerët më të paguar, Mourinho është i pesti

10 trajnerët më të paguar, Mourinho është i pesti

Ekskluzive/ Kampion mes skamjes, boksieri Klevis Çelaj rrëfen jetën mizerabël

Ekskluzive/ Kampion mes skamjes, boksieri Klevis Çelaj rrëfen jetën mizerabël

LDK dhe VV kanë vendosur: Stadiumi kombëtar në Prishtinë, jo në Drenas

LDK dhe VV kanë vendosur: Stadiumi kombëtar në Prishtinë, jo në Drenas

O’Connell rikthehet në Prishtinë, me fanellë të Kosovës flet pas ndeshjes me Anglinë

O’Connell rikthehet në Prishtinë, me fanellë të Kosovës flet pas ndeshjes me Anglinë

Kosova e mbyll ciklin eliminator për ‘Euro 2020’ e pafuqishme kundër Anglisë

Kosova e mbyll ciklin eliminator për ‘Euro 2020’ e pafuqishme kundër Anglisë

Anglia ngrit epërsinë ndaj Kosovës

Anglia ngrit epërsinë ndaj Kosovës

Gazeta britanike: Tifozët kosovarë mbajnë lartë flamujt anglezë gjatë këndimit të himnit të Anglisë

Gazeta britanike: Tifozët kosovarë mbajnë lartë flamujt anglezë gjatë këndimit të himnit të Anglisë

Emocionuese: Çfarë atmosfere në ‘Fadil Vokrri’ gjatë intonimit të himnit të Kosovës dhe Anglisë!

Emocionuese: Çfarë atmosfere në ‘Fadil Vokrri’ gjatë intonimit të himnit të Kosovës dhe Anglisë!

Mbyllet pjesa e parë me epërsinë e Anglisë

Mbyllet pjesa e parë me epërsinë e Anglisë

Tifozët anglezë me plis të bardhë në kokë këndojnë nëpër rrugët e Prishtinës: “Serbinë e rrahin kudo që shkon!”

Tifozët anglezë me plis të bardhë në kokë këndojnë nëpër rrugët e Prishtinës: “Serbinë e rrahin kudo që shkon!”

Kosova – Anglia, formacionet zyrtare

Kosova – Anglia, formacionet zyrtare