Mësuesja shqiptare kokë më kokë me nxënësin: Lëshoje, lëshoje… (VIDEO)

18.10.2016 23:42
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Mësuesja shqiptare kokë më kokë me nxënësin: Lëshoje, lëshoje… (VIDEO)

Një mësuese është kthyer në “hit” në rrjetet sociale me veprimin e saj gjatë një ore mësimore.

Nuk dihet se në cilën shkollë ka ndodhur ky “incident” por është e qartë se ngjarja i përket Shqipërisë, pasi mësuesja flet shqip.

Ajo “hahet kokë më kokë” me një nxënësin e saj të cilit kërkon t’i tërheqë me ngulm një objekt që ai mban në dorë. Video është filmuar nga nxënësit e tjerë të klasës të cilët nuk i ndalin të qeshurat përballë kësaj skene. Mësuesja dëgjohet teksa vazhdimisht thotë “Lëshoje, lëshoje”. /Gazeta Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Hudhra e zvogëlon rrezikun e kancerit, sëmundjeve të zemrës dhe diabetit

Hudhra e zvogëlon rrezikun e kancerit, sëmundjeve të zemrës dhe diabetit

Interi reagon zyrtarisht: Ajo çfarë ndodhi ndaj Juventusit u pa nga e gjithë bota, meritojmë më shumë respekt ne dhe tifozët tanë

Interi reagon zyrtarisht: Ajo çfarë ndodhi ndaj Juventusit u pa nga e gjithë bota, meritojmë më shumë respekt ne dhe tifozët tanë

Kjo është femra ideale për Feron

Kjo është femra ideale për Feron

Microsoft lançion paketë të re Office

Microsoft lançion paketë të re Office

Arsenali rivalizon Unitedin dhe Juventusin për Forsbergun

Arsenali rivalizon Unitedin dhe Juventusin për Forsbergun

Kjo është pasuria që i’u sekuestruan të dashurit të Viola Spiros pas daljes nga burgu

Kjo është pasuria që i’u sekuestruan të dashurit të Viola Spiros pas daljes nga burgu

Futet në librin e rekordeve Guiness, bën surf mbi dallgën 24 metra të lartë (Video)

Futet në librin e rekordeve Guiness, bën surf mbi dallgën 24 metra të lartë (Video)

Arrihet marrëveshja, Roma siguron brazilianin Talisca

Arrihet marrëveshja, Roma siguron brazilianin Talisca

T-Mobile & Sprint njoftuan një marrëveshje bashkimi prej 26 milionë dollarësh

T-Mobile & Sprint njoftuan një marrëveshje bashkimi prej 26 milionë dollarësh

Një gabim që e bën gjithmonë sa herë lan rrobat e bardha

Një gabim që e bën gjithmonë sa herë lan rrobat e bardha

E tepron Sasa, del vetëm me të brendshme!

E tepron Sasa, del vetëm me të brendshme!

Monchi thotë se Roma nuk ka nevojë të shesë lojtarët kryesorë, beson te rikthimi ndaj Liverpoolit

Monchi thotë se Roma nuk ka nevojë të shesë lojtarët kryesorë, beson te rikthimi ndaj Liverpoolit

Vdes aktorja e famshme

Vdes aktorja e famshme

Milani mendon ta huazojë Andre Silvan për edicionin e ardhshëm

Milani mendon ta huazojë Andre Silvan për edicionin e ardhshëm

Apple mund të lançojë disa iPhone pa prekje 3D për të ulur shpenzimet

Apple mund të lançojë disa iPhone pa prekje 3D për të ulur shpenzimet

Hyri në veturë ndërmjet hapësirës së vogël të dritares, pasi pronarja harroi çelësat brenda (Foto)

Hyri në veturë ndërmjet hapësirës së vogël të dritares, pasi pronarja harroi çelësat brenda (Foto)