Mesazhi i Votuesit të Fushë Kosovës në Fletëvotim (Foto)

23.10.2017 02:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Mesazhi i Votuesit të Fushë Kosovës në Fletëvotim (Foto)

Ujë 24 orë ky është mesazhi të cilin njëri nga votuesit e Fushë Kosovës e ka lënë mbrapa në fletëvotimin e tij i cili është shpallur i pavlefshëm.

Fushë Kosova është njëri nga qytetet me më së shumti probleme me furnizim me ujë. Kjo temë ka qenë edhe tema kyqe në debatin për zgjedhjet komunale./kallxo.com/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Aksident me vdekje, humb jetën 51-vjeçarja

Aksident me vdekje, humb jetën 51-vjeçarja

“Zhduku nga Shqipëria, ndryshe të vrasim” Mario Majollari u kërcënua para ekzekutimit

“Zhduku nga Shqipëria, ndryshe të vrasim” Mario Majollari u kërcënua para ekzekutimit

E dhimbshme: Presidenti dikur kënaqej me mësuesit e Endritit, që i dorëzoi më vonë (Foto)

E dhimbshme: Presidenti dikur kënaqej me mësuesit e Endritit, që i dorëzoi më vonë (Foto)

Video ku zbulohet prania e minjve të ngordhur në fabrikën e mishit

Video ku zbulohet prania e minjve të ngordhur në fabrikën e mishit

Lladrovci parkon makinën në rrugë, Drenori i vë “gjobë” (Video)

Lladrovci parkon makinën në rrugë, Drenori i vë “gjobë” (Video)

Dëme të shumta në Viti, shikoni se çfarë ka shkaktuar lumi “Morava”

Dëme të shumta në Viti, shikoni se çfarë ka shkaktuar lumi “Morava”

Pronari publikon pamjet kur hajnat vjedhin në supermarketin e tij në Zhegër të Gjilanit (Video)

Pronari publikon pamjet kur hajnat vjedhin në supermarketin e tij në Zhegër të Gjilanit (Video)

Haradinaj ofron përkrahje për personat me aftësi të kufizuar

Haradinaj ofron përkrahje për personat me aftësi të kufizuar

Fitore e ngushtë e Shpend Ahmetit, sipas Exit Pollit

Fitore e ngushtë e Shpend Ahmetit, sipas Exit Pollit

Haradinaj: Smajl Latifi të hënën e nis punën si kryetar i Rahovecit!

Haradinaj: Smajl Latifi të hënën e nis punën si kryetar i Rahovecit!

Abrashi zotohet për qeverisje të mirë dhe punë të mëdha në Prishtinën metropol

Abrashi zotohet për qeverisje të mirë dhe punë të mëdha në Prishtinën metropol

Kryeziu apo Shabani?

Kryeziu apo Shabani?

Veliu apo Potera?

Veliu apo Potera?

Kastrati apo Surdulli?

Kastrati apo Surdulli?

Dita e fundit e fushatës së raundit të dytë zgjedhor

Dita e fundit e fushatës së raundit të dytë zgjedhor

Mustafa: Autostrada që lidh Anamoravën dhe Luginën është mëritë e LDK-së dhe Hazirit

Mustafa: Autostrada që lidh Anamoravën dhe Luginën është mëritë e LDK-së dhe Hazirit