Mendoi se vetëm po fotografohet me maskotën, befasohet ku ‘lepuri’ i bën një propozim (Video)

05.04.2018 22:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Mendoi se vetëm po fotografohet me maskotën, befasohet ku ‘lepuri’ i bën një propozim (Video)

Maturantja e paemëruar nga Shtetet e Bashkuara, po fotografohej me një maskotë, disa ditë pasi përfundoi Festa e Pashkëve.

Pasi pozoi pranë, ‘lepuri’ i lëshoi në dorë një letër, ku i kërkohej që të bëhej partnerja tij për mbrëmjen e maturës, transmeton Telegrafi.

Ajo mbeti e habitur, kur i dashuri saj hoqi maskën dhe tregoi se ishte brenda kostumit.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon atë teksa qeshë dhe e tregon shënimin, ku i është bërë propozimi i veçantë. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Notat e lojtarëve, Chelsea 3-0 Malmo: Hudson-Odoi, yll i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Chelsea 3-0 Malmo: Hudson-Odoi, yll i ndeshjes

Fëmijët e pasanikëve të Stambollit, në imazhe nuk mungojnë veturat luksoze, kafshët e rrezikshme dhe helikopterët (Foto)

Fëmijët e pasanikëve të Stambollit, në imazhe nuk mungojnë veturat luksoze, kafshët e rrezikshme dhe helikopterët (Foto)

Edhe tre ditë nga telefoni i Huawei me ekran që paloset

Edhe tre ditë nga telefoni i Huawei me ekran që paloset

Inter 4-0 Rapid, notat e lojtarëve: Shkëlqen Perisic

Inter 4-0 Rapid, notat e lojtarëve: Shkëlqen Perisic

Handanovic: Shirit i kapitenit nuk është një trofe, nuk kam ndryshuar sjellje

Handanovic: Shirit i kapitenit nuk është një trofe, nuk kam ndryshuar sjellje

10 gjëra në teknologji që duhet ti dini sot

10 gjëra në teknologji që duhet ti dini sot

Dihen tashmë 16 ekipet që vazhdojnë tutje në Ligën e Evropës

Dihen tashmë 16 ekipet që vazhdojnë tutje në Ligën e Evropës

Kafja e gjelbër e mban diabetin nën kontroll

Kafja e gjelbër e mban diabetin nën kontroll

Marotta: Së shpejti njoftim zyrtar për Godinin, Icardin po e presim, por askush nuk është mbi klubin

Marotta: Së shpejti njoftim zyrtar për Godinin, Icardin po e presim, por askush nuk është mbi klubin

Apple bëhet pjesë e garës së telefonëve me ekrane që palosen

Apple bëhet pjesë e garës së telefonëve me ekrane që palosen

​Bleta më e madhe në botë, e humbur për 38 vjet, gjendet në Indonezi (Foto)

​Bleta më e madhe në botë, e humbur për 38 vjet, gjendet në Indonezi (Foto)

Rita Ora jep lajmin e shumëpritur për fansat

Rita Ora jep lajmin e shumëpritur për fansat

Xhaka në fund të ndeshjes kacafytet me serbin Dubajic

Xhaka në fund të ndeshjes kacafytet me serbin Dubajic

Napoli i Hysajt eliminoi Zurichun e shqiptarëve, sonte gjashtë ishin në fushë

Napoli i Hysajt eliminoi Zurichun e shqiptarëve, sonte gjashtë ishin në fushë

Ky program ju ka lënë të ekspozuar sigurinë për 19 vite me radhë

Ky program ju ka lënë të ekspozuar sigurinë për 19 vite me radhë

Interi edhe ndaj Rapidit pa Icardin, formacionet zyrtare

Interi edhe ndaj Rapidit pa Icardin, formacionet zyrtare