Mendimet gjatë marrëdhenieve seksuale te partneres tuaj

09.01.2016 08:30
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Mendimet gjatë marrëdhenieve seksuale te partneres tuaj

Shpeshherë në kokën e partneres tuaj kalojnë mendime të tjera që nuk kanë lidhje me seksin. Sado emocionues të jetë akti seksual, është e pamundur ta fikni trurin dhe të mos mendoni për asgjë. Më poshtë janë 10 mendimet e tyre më të shpeshta:

1. “A duket e dobët fytyra ime, të pasmet e mia, barku im?”
Në fakt ato e mendojnë këtë, por partneri i tyre me siguri nuk fokusohet në perceptimet e saj për veten sidomos kur janë duke admiruar pamjen dhe duke shijuar seksin.
2. “Duhet të planifikoj një prerje flokësh”
3. “Pse ai duket sikur ka dhimbje?”
Shpesh femrat pyesin veten se pse ai e bën fytyrën ashtu, por në fakt as ai vet s’e di pse. Ndoshta mendon se po merret me ndonjë sport dhe jo me një zonjë të bukur si ju.
4. “A po fle shumë herët me të?”
Kjo pyetje i mundon shumë femrat sidomos kur kanë një marrëdhënie jo të qëndrueshme.
5. “A mund të jenë ato çizmet akoma te dyqani?”
Ndoshta ato këpucë do ishin perfekte për këmbët tuaja, por do t’ju duhet të shkoni t’i merrni pas seksit.
6. “Mmm, një picë do ishte e mrekullueshme tani.”
Fantazitë në lidhje me ushqimin janë gjithmonë të lejuara. Mirëpo kjo jo gjithmonë do të thotë se do ndalni aktin seksual për të ngrënë.
7. A i mora pilulat sot?
Nëse jo, ajo fillon mendon se çfarë masash i duhet të marrë për të mos rrezikuar një shtatzani.
8. Duket t’i shkruaj shefit
Ndonjëherë ky mendim mund të marrë vetëm një minutë, e ndonjëherë mund të shkojë më gjatë. Ajo po planifikon që t’i dërgoj një email shefit më vonë, sapo të mbaroj maratona e seksit.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve