Melisa Lleshi arrin mbi një milion klikime me këngën e parë “U kry”

22.02.2021 15:17
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Melisa Lleshi arrin mbi një milion klikime me këngën e parë “U kry”

Artistja e njohur, Melisa Lleshi, dy ditë më parë debutoi me këngën e saj të parë.

“U kry” u titullua prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës u përkujdes producenti Bini Diez.

Për tekstin u përkujdes po ashtu Bini, por me ndihmën e ImperiAlb, kurse për pjesën e klipi punoi Imagine Films.

Puna e po të njëjtëve duket se u shpërblye, pasi Melisa deri më tani ka arritur mbi një milion klikime në kanalin YouTube.

Ajo jo vetëm që u bë edhe më e popullarizuar, por edhe më e dashur për audiencën e gjerë shqiptare.

Kujtojmë se Melisa u bë e njohur përmes pjesëmarrjes së saj në “Per’puthen”, ku grumbulloi mijëra mbështetës.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Melisa Lleshi arrin mbi një milion klikime me këngën e parë “U kry”

Melisa Lleshi arrin mbi një milion klikime me këngën e parë “U kry”

Kush është biznesmeni nga Kosova që ia ka vjedhur zemrën Rovena Stefës

Kush është biznesmeni nga Kosova që ia ka vjedhur zemrën Rovena Stefës

Google pushon nga puna zyrtaren e lartë, Margaret Mitchell

Google pushon nga puna zyrtaren e lartë, Margaret Mitchell

Këngë kushtuar nënës, projekti i ri nga Naser Berisha

Këngë kushtuar nënës, projekti i ri nga Naser Berisha

Era Istrefi uron me imazhe të veçanta 13 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Era Istrefi uron me imazhe të veçanta 13 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Dhimbjet e frikshme të gjoksit që po i ngatërroni me atakun në zemër

Dhimbjet e frikshme të gjoksit që po i ngatërroni me atakun në zemër

Si filloi Mark Cuban me vetëm 60 dollarë dhe përfundoi një miliarder

Si filloi Mark Cuban me vetëm 60 dollarë dhe përfundoi një miliarder

Bora Zemani shërohet nga COVID-19

Bora Zemani shërohet nga COVID-19

Pireva takohet me sportistët elitar, ua shpalos programin e LDK-së

Pireva takohet me sportistët elitar, ua shpalos programin e LDK-së

Fansat i kërkojnë një takim Ledjanës me Mevlanin

Fansat i kërkojnë një takim Ledjanës me Mevlanin

Pireva: Kryeministri Hoti vizitoi degën e tretë të LDK-së, degë që na siguron fitore

Pireva: Kryeministri Hoti vizitoi degën e tretë të LDK-së, degë që na siguron fitore

ZYRTARE: Florent Hasani transferohet në Hapoel

ZYRTARE: Florent Hasani transferohet në Hapoel

Gigi Hadid shfaqet në top-formë

Gigi Hadid shfaqet në top-formë

Avokado, burim i vitaminave dhe mineraleve të rëndësishme për fëmijët

Avokado, burim i vitaminave dhe mineraleve të rëndësishme për fëmijët

Dafina Zeqiri: Nuk është turp të shkosh te psikologu, as të flasësh për ankth e depresion

Dafina Zeqiri: Nuk është turp të shkosh te psikologu, as të flasësh për ankth e depresion

Konkurrenti i “It’s My Love”: Tentuan të më dhunojnë, më lanë në autostradë

Konkurrenti i “It’s My Love”: Tentuan të më dhunojnë, më lanë në autostradë