Më të dashuruar se kurrë rishfaqen Geti dhe Marina!

16.04.2018 20:16
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Më të dashuruar se kurrë rishfaqen Geti dhe Marina!

Por u bë një kohë e gjatë që reperi Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij Marina Vjollca nuk publikonin foto së bashku.

Këtë pasdite Geti ka postuar në story një foto bardh e zi ku ata shfaqet së bashku ne makinë. Të dy duken mjaft në formë dhe të dashuruar me njëri-tjetrin./Gazeta Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Oculus Rift S debuton me çmim prej 399 dollarësh

Oculus Rift S debuton me çmim prej 399 dollarësh

Apple lançoi gjeneratën e dytë të AirPods

Apple lançoi gjeneratën e dytë të AirPods

Union Bank finalizon marrëveshjen për blerjen e Bankës Ndërkombëtare Tregtare

Union Bank finalizon marrëveshjen për blerjen e Bankës Ndërkombëtare Tregtare

Sfidojnë çdo pozitë vetëm për t’i fotografuar të dashurat në pozat më të mira (Video)

Sfidojnë çdo pozitë vetëm për t’i fotografuar të dashurat në pozat më të mira (Video)

Netgear prezantoi një router të rangut të lartë 599 dollarësh

Netgear prezantoi një router të rangut të lartë 599 dollarësh

Mjete gjurmimi fshihen nëpër uebsajte të qeverive Evropiane

Mjete gjurmimi fshihen nëpër uebsajte të qeverive Evropiane

Përgatitje për një Brexit pa marrëveshje, burri blen aq shumë gjëra sa që gruaja e quan “të çmendur” (Foto)

Përgatitje për një Brexit pa marrëveshje, burri blen aq shumë gjëra sa që gruaja e quan “të çmendur” (Foto)

Google do të pyesë përdoruesit Evropianë për shfletuesin e preferuar

Google do të pyesë përdoruesit Evropianë për shfletuesin e preferuar

A është e dënueshme shpërndarja e videove të një atentati terrorist?

A është e dënueshme shpërndarja e videove të një atentati terrorist?

Rusia miraton ligjet që bllokojnë portalet që kundër qeverisë

Rusia miraton ligjet që bllokojnë portalet që kundër qeverisë

Redmi 7 sjell dy kamera dhe bateri 4,000 për 100 dollarë

Redmi 7 sjell dy kamera dhe bateri 4,000 për 100 dollarë

Krahas Google+ edhe aplikacioni Inbox mbyllet më 2 Prill

Krahas Google+ edhe aplikacioni Inbox mbyllet më 2 Prill

Gjermania për herë të parë hap tenderin për frekuencat 5G

Gjermania për herë të parë hap tenderin për frekuencat 5G

Firefox 66 bllokon videot që luhen automatikisht me zë

Firefox 66 bllokon videot që luhen automatikisht me zë

Reduktimi i tarifave roaming me Kosovën nis nga 1 Korriku

Reduktimi i tarifave roaming me Kosovën nis nga 1 Korriku

Si shkoi çmimi i telefonëve nga 200 në 2000 dollarë?

Si shkoi çmimi i telefonëve nga 200 në 2000 dollarë?